×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
7. jūlijs, 2014
Drukāt

Latvijas Pasta nodaļās saziedo gandrīz 25 000 eiro Ziedot.lv slimu bērniņu programmai

dimanta_ruta1

No 2013.gada decembra līdz 2014.gada jūnijam Latvijas Pasta nodaļās saziedoti nepilni 25 000 eiro “Ziedot.lv” smagi slimu bērniņu labdarības programmai “Mazajām sirsniņām”. Ziedojumu vākšana pasta nodaļās tiek turpināta, un tās ietvaros saziedotie līdzekļi tiks izmantoti slimo bērniņu ārstēšanai un rehabilitācijai no visiem Latvijas reģioniem. portālu “LA.lv” informēja Latvijas Pastā.

Pērnā gada nogalē visās Latvijas Pasta nodaļās tika izvietots vairāk nekā 600 ziedojumu kastīšu, ar kuru starpniecību ikviens Latvijas Pasta klients var atbalstīt “Ziedot.lv” labdarības programmu smagi slimu bērnu ārstēšanai Mazajām sirsniņām. Uzņēmuma klientu aktivitāte pusgada laikā bijusi augsta, līdz šā gada 1.jūnijam kopā saziedojot 24 774,81 eiro.

Saziedotie līdzekļi tiks novirzīti 15 bērniņu ārstniecībai un rehabilitācijai. Rīgas reģionā atbalstu saņems deviņi bērni – 15 gadu vecā Katrīna, 10 gadus vecā Jeļizaveta un deviņus gadus vecā Marija saņems rehabilitāciju starptautiskās klīnikās, septiņus gadus vecā Valērija un sešus gadus vecie Vjačeslavs un Elīza saņems delfīnterapijas kursus, 17 gadu vecais Aleksandrs un 13 gadīgais Kristaps saņems rehabilitāciju Latvijā, bet astoņgadīgā Marina Latvijā saņems apmācību pēc PECS metodes.

Vidzemes reģionā sešus gadus vecā Elza no Smiltenes saņems otro delfīnterapijas kursu, bet sešus gadus vecais Rūdis no Alūksnes saņems atbalstu Nacionālajā rehabilitācijas centrā Vaivari, lai attīstītu stabilāku un drošāku staigātprasmi. 16 gadu vecais Artūrs un septiņgadīgā Monta no Jelgavas Zemgales reģionā saņems rehabilitāciju Latvijā un delfīnterapijas kursu, bet astoņus gadus vecais Iļja no Ķekavas novada saņems rehabilitācijas kursu Latvijā. Kurzemē atbalstu saņems sešgadīgais Kristiāns no Rojas, kurš apmeklēs trešo delfīnterapijas kursu, tādējādi uzlabojot vispārējo attīstību.

Latgales reģionā šobrīd atbalsts sniegts visiem bērniņiem, kuriem tas bijis nepieciešams, bet arī turpmāk šī reģiona bērniem tiks novirzīti Latvijas Pastā labdarības programmai “Mazajām sirsniņām” saziedotie līdzekļi.

Labdarības programmas “Mazajām sirsniņām” ietvaros Latvijā palīdzību gaida kopumā 128 bērni, kuru veselības un dzīves kvalitātes uzlabošanai nepieciešami regulāri ārstniecības un rehabilitācijas pasākumi par kopējo summu 529 241 eiro. Tāpēc Latvijas Pasta nodaļās ziedojumu vākšana šai programmai turpināsies arī turpmāk.

“Liels paldies visiem mūsu klientiem par iesaistīšanos Ziedot.lv labdarības programmā “Mazajām sirsniņām”, kas tiek īstenota ar Latvijas Pasta nodaļu starpniecību! Redzot Latvijas Pasta klientu atsaucību Ziedot.lv programmai visos Latvijas novados, esam nolēmuši ziedojumu vākšanu turpināt, palīdzot tiem, kam tas vajadzīgs visvairāk, – mūsu bērniem,” uzsvēra Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Arnis Salnājs.

Arī “Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta pateicībā saka: “Sirsnīgs paldies Latvijas Pastam, uzņēmuma klientiem un darbiniekiem par sirds atbalstu un labajām vēstīm, kuras sasniegs 15 slimu bērniņu ģimenes.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+