×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
22. aprīlis, 2016
Drukāt

Atkāpjas “Latvijas Pasta” vadītājs un valde (7)

Foto LETAFoto LETA

Latvijas Pasta (LP) valdes priekšsēdētājs Arnis Salnājs, kā arī pārēji valdes locekļi – Ilze Bagatska, Arnis Gulbis un Egons Strazdiņš. – iesnieguši atlūgumus, apstiprināja LP ārējo komunikāciju daļas vadītāja Gita Valtenberga.

Satiksmes ministrijā (SM) apstiprināja, ka Salnāja atlūgums ir saņemts. Atlūguma iesniegšanas iemeslus pagaidām SM atturējās komentēt, taču norādīja, ka pēcpusdienā gaidāma akcionāru sanāksme, kurā tad arī tiks lemts, vai atlūgumu pieņemt.

Medijos izskanējušas ziņas, ka LP atklāti pārkāpumi, kas Salnājam var likt zaudēt amatu.

Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, pēdējos desmit gados LP bijuši septiņi valdes priekšsēdētāji.

Salnājs LP valdē strādāja kopš 2012.gada 20.janvāra.

SM Salnāju kā LP valdes priekšsēdētāja pienākumu izpildītāju iecēla 2013.gada maijā, pēc tam, kad atlūgumu bija iesniedzis iepriekšējais uzņēmuma vadītājs Māris Kleinbergs. Kleinbergs vadīja LP kopš 2012.gada 20.janvāra.

2013.gada augustā Salnāju apstiprināja LP valdes priekšsēdētāja amatā.

Salnāja agrākā darba pieredze galvenokārt bija saistīta ar juridisko pakalpojumu sniegšanu – strādājis “Sorainen” un “Alfenus” juridiskajos birojos, praktizējies “Pinsent Curtis Biddle” birojā Lielbritānijā.

2014.gadā Latvijas Pasts strādāja ar 61,4 miljonu eiro apgrozījumu un 1,7 miljonu eiro peļņu, kas bija attiecīgi par 7% un 3% vairāk nekā 2013.gadā. 2015.gada LP finanšu dati pagaidām nav zināmi.

Vairākās valsts kapitālsabiedrībās, tostarp, LP līdz 31.maijam jāizveido uzņēmumu padomes. Patlaban norit LP padomes kandidātu vērtēšanas process.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. vajag beidzot apjēgt ! Atbildēt

  Pasts, pēc interneta rašanās, NEKAD vairs nebūs
  tāds kā agrāk !!!
  Jāmeklē jauns funkciju sadalījums starp nozarēm,
  kuru mums ir pār-pārēm daudz saviesies !

 2. Vai viņš zin cik Latvijas pastnieks saņem algu par padarīto darbu.Vai Rīgā vispār zin cik maksā lauku rajonu pastniekam? Vai kādam interesē kā laukos izvadā pastu?

 3. lidostu arī vajadzētu patīrīt no VL līdz NV līmenim

  • Nekas, parotēs uz citu labāk atalgotu amatu, lai varētu turpināt plenderēt atkal tālāk. Latvijas pasts ir laukos iznīcināts, bet 7. miljoni peļņa sadalīta.
   Vai tas skaitās pasts, ka no ārzemēm vēstuli saņemu 3-4. dienās, bet tepat pa Latviju tā klīs vairāk par nedēļu?

 4. Nožēlojami. Kad ”savējie” jāieliek labos amatos, atliek sameklēt formālus pārkāpumus un palūgt, lai uzraksta atlūgumu…
  Iespējams tiek gatavota Latvijas Pasta labāko gabalu nodalīšana un prihvatizācija.

 5. 2vos gados sachiniit pastu ??? ir gruuti. Ja ziepes taisiitas apzinaati un vainiigs personiigi vinjsh, tad es atluugumu saprotu, bet ja atkal kaads gribeeja paseedeet pasta kreeslaa no partijaam… Nu tas nav labi

Draugiem Facebook Twitter Google+