Ekonomika
Bizness

Latvijas Pasts ar jaunajiem auto sūtījumus piegādās daudz ātrāk2


Sūtījumu piegādei “Latvijas pasts” sācis izmantot jaunos kravas mikroautobusus, 18.06.2018.
Sūtījumu piegādei “Latvijas pasts” sācis izmantot jaunos kravas mikroautobusus, 18.06.2018.
Publicitātes foto.

Turpinot “Latvijas Pasta” autoparka atjaunošanu efektīvākai universālā pasta pakalpojuma un eksprespasta sūtījumu piegāžu nodrošināšanai, uzņēmums šogad uzsācis 64 jaunu kravas mikroautobusu izmantošanu. Līdz gada beigām plānota vēl 41 tehniski novecojuša mikroautobusa nomaiņa pret jauniem modeļiem. Jaunie mikroautobusi ir jaudīgāki un vienlaikus ekonomiskāki un videi draudzīgāki, kā arī to manevrēšana un veiktspēja ir krietni ērtāka, uzlabojot gan piegādes ātrumu, gan automobiļu vadītāju darba apstākļus, tā portālam “La.lv” pavēstīja “Latvijs pasta” Sabiedrisko attiecību speciāliste Vineta Danielsone.

“Latvijas Pasta” autoparka atjaunošana, operatīvajā līzingā iegādājoties ekonomiskākus, videi draudzīgākus un darbiniekiem ērtāk lietojamus automobiļus, ļaus samazināt degvielas un autoparka uzturēšanas izmaksas, kā arī uzlabos sūtījumu piegādes ātrumu un automobiļu vadītāju darba apstākļus. “Latvijas Pasts” ir vienīgais no valstī strādājošajiem pasta komersantiem, kas pasta apmaiņu pilnīgi visā valsts teritorijā nodrošina katru darbdienu, tāpēc uzņēmums 2017.gada maijā sāka īstenot pirmo mikroautobusu nomaiņas posmu, kuru pakāpeniski plānots realizēt līdz šī gada beigām, kopumā nodrošinot visu autoparka mikroautobusu atjaunošanu.

“Latvijas Pasta” valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns uzsver: “Līdz ar straujo e-komercijas sūtījumu attīstību arvien lielāka nozīme tiek piešķirta sūtījumu piegādes ātrumam. Visā pasaulē sūtījumu piegādes laiks turpina samazināties, tāpēc, sekojot līdz tirgus attīstībai, svarīgi nodrošināt atbilstošu uzņēmuma sniegto pakalpojumu ātrumu, ko veicina gan automobiļu vadītāju darba apstākļu uzlabošana, gan modernāks autoparks.”

Saistītie raksti

Jaunie mikroautobusi izvēlēti publiska iepirkuma procedūrā, kas paredz četru gadu nomu, izmantojot operatīvā līzinga pakalpojumu. Nomas izmaksas visam periodam ir 1,5 miljoni eiro. Ar jaunajiem automobiļiem tiek nomainīti automobiļi, kas sūtījumu piegādei tika ekspluatēti jau kopš 2007.gada.

“Latvijas Pasts” jau divus gadus aktīvi īsteno pakalpojumu kvalitātes, piegāžu efektivitātes, klientu servisa un darbinieku motivācijas uzlabošanas projektus, atjaunojot arī darba pienākumu veikšanai nepieciešamo aprīkojumu un infrastruktūru.

Kopējo “Latvijas Pasta” autoparku patlaban veido 260 automobiļu vienību.

LA.lv