Ekonomika
Īpašums

“Latvijas Pasts” izsolīs tam vairs nevajadzīgus nekustamos īpašumus. Visvairāk tādu ir Latgalē0


“Latvijas Pasta” īpašums
“Latvijas Pasta” īpašums
“Latvijas Pasta” īpašums

Latvijas Pasts divās publiskās izsolēs 2018.gada 18. un 19.septembrī ar augšupejošu soli piedāvā iegādāties 18 savā saimnieciskajā darbībā neizmantotus vai biznesa mērķiem nevajadzīgus nekustamos īpašumus visā Latvijā. Visvairāk īpašumu pieejami Latgalē – kopumā astoņi, portālu LA.lv informēja “Latvijas Pasta” pārstāve Gundega Vārpa.

Visaugstākā sākumcena ir īpašumiem Varakļānos un Priekuļu novada Liepā.

No šodienas, 2018.gada 14.augusta, līdz 14.septembrim piesakoties līdzdalībai Latvijas Pasta rīkotajās publiskajās izsolēs, septembrī iespējams iegādāties kādu no astoņiem piedāvātajiem objektiem Latgalē, pa četriem objektiem Kurzemē un Vidzemē un divus – Zemgalē.

Izsolēs tiek piedāvāta zeme, ēkas vai to daļas Aglonas, Grobiņas, Ilūkstes, Jelgavas, Lubānas, Madonas, Neretas, Priekuļu, Rēzeknes, Talsu, Tērvetes, Varakļānu un Ventspils novadā.

Zemākā sākuma cena ir zemei un ēkai Rēzeknes novada Freimaņu pagasta Vainovā – 600 eiro, bet augstākā – 55 200 eiro – zemei un ēkai Varakļānos, Kosmonautu ielā 14. Otra augstākā izsoles sākumcena ir zemei un ēkai Priekuļu novada Liepā, Rūpnīcas ielā 3, – 45 300 eiro.

13 īpašumi iegādei izsolēs tiek piedāvāti kopā ar zemi, divi ir tikai apbūves zemes gabali, divi ir dzīvokļa īpašumi, bet vienu īpašumu veido tikai ēka.

Kopējā visu 18 atsavināšanai nodoto īpašumu izsoles sākumcena veido 198 200 eiro.

“Latvijas Pasts” atsavināšanai publiskās izsolēs nodod nekustamos īpašumus, kas netiek izmantoti uzņēmuma saimnieciskajā darbībā, netiek pietiekamā apmērā lietoti un neatbilst “Latvijas Pasta” biznesa mērķiem, skaidroja Vārpa.

Saistītie raksti

Viņa piebilda, ka pēdējo piecu gadu laikā izsolēs pārdoti vairāk nekā 70 “Latvijas Pastam” piederējušu nekustamo īpašumu.

“Latvijas Pasts” nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus.

“Latvijas Pasts” ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 4000 darbinieku.

LA.lv