Ekonomika
Darbs

“Latvijas Pasts” jau astoto reizi noteiks gada pastniekus katrā reģionā0

Publicitātes foto

“Latvijas Pasta” tradicionālajā konkursā “Mans pastnieks” jau astoto reizi katrā Latvijas reģionā tiks noteikti un godināti pastnieki un pasta nodaļu operatori, kurus klienti atzinuši par atsaucīgākajiem, komunikablākajiem un laipnākajiem.

Vēl līdz 2019.gada 31.janvārim ikviens var nosaukt savu labāko pasta darbinieku, iesniedzot konkursa anketu, ko iespējams aizpildīt gan tiešsaistē, gan rakstiski ar jau apmaksātu piegādi.

Drukātās anketas ievietotas visos laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogos 2019.gadam, kas bez maksas 2018.gada oktobrī tika piegādāti lasītāju pastkastītēs.

“Latvijas Pasts” jau šobrīd saņēmis vairākus tūkstošus klientu aizpildītu labākā pasta darbinieka anketu – lielākā daļa saņemtas pa pastu, bet par daudziem darbiniekiem nobalsots arī tiešsaistē, izmantojot “Latvijas Pasta” interneta vietni.

Ar anketas starpniecību iespējams novērtēt pastnieku un pasta nodaļu darbinieku profesionālās īpašības – atbildību pret veicamo darbu, komunikācijas spējas, laipnību, precizitāti un zināšanas par sniegtajiem pakalpojumiem.

Konkursu “Latvijas Pasts” rīko jau astoto gadu, lai dotu iespēju pateikt paldies kādam no uzņēmuma aptuveni 3000 pastnieku un pasta nodaļu darbinieku – pateicoties viņiem, tūkstošiem pasta sūtījumi katru darbadienu tiek piegādāti adresātiem visā valsts teritorijā.

Labākais 2018.gada pastnieks un pasta nodaļas operators konkursa “Mans pastnieks” ietvaros tiks noskaidrots katrā Latvijas reģionā – Rīgā, Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē un Latgalē.

Iedzīvotāju vērtējumā labākie pastnieki un pasta operatori saņems vērtīgas balvas no “Latvijas Pasta”.

Konkursa “Mans pastnieks 2018” anketa kopā ar “Latvijas Pasta” bezmaksas “Laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogu 2019.gadam” 2018.gada oktobra sākumā piegādāta abonentu pastkastītēs.

Aizpildītas anketas līdz 31.janvārim jāievieto jebkurā “Latvijas Pasta” vēstuļu kastītē vai jānodod pasta nodaļā – anketas nosūtīšana ir apmaksāta.

Savukārt tiešsaistē anketu par labāko 2018.gada pasta darbinieku līdz 31.janvārim iespējams aizpildīt un nosūtīt šeit.

“Latvijas Pasta” organizētajā konkursā “Mans pastnieks 2017” labākā darbinieka nominācijai tika izvirzīti 1339 “Latvijas Pasta” pastnieki vai pasta operatori, par kuriem tika saņemts 7000 klientu anketu.

Vēl līdz 31.janvārim iespējams nosaukt labāko 2018.gada pastnieku un pasta nodaļas operatoru katrā reģionā.
Foto: “Latvijas Pasts”
Saistītie raksti

“Latvijas Pasts” nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu.

Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus.

“Latvijas Pasts” ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 4000 darbinieku.

LA.lv