Ekonomika
Bizness

Latvijas Pasts ierīko velonovietnes un bērnu stūrīšus0

Foto – Latvijas Pasts

Latvijas Pasts 2018.gadā plāno uzlabojumus vairākos desmitos pasta nodaļu visā Latvijā, izveidojot oriģināla dizaina bērnu stūrīšus no Latvijā ražotiem kokmateriāliem un izvietojot īpaši projektētas velonovietnes.

Savukārt vēl 19 pasta nodaļās plānota attālinātas pieteikšanās iespēja pasta pakalpojumiem ar Latvijas Pasta mobilās lietotnes starpniecību, tādējādi kopējam šādi aprīkotu nodaļu skaitam sasniedzot jau 86 pasta nodaļas.

Jaunas velonovietnes, kas veidotas, pamatojoties uz riteņbraukšanas ekspertu rekomendācijām un konsultējoties ar Latvijas Riteņbraucēju apvienību, šogad plānots izvietot pie vairāk nekā desmit pasta nodaļām. Tās ir augstā tipa velonovietnes, kas tiek atzītas par riteņbraucējiem drošākām un ērtākām un izgatavotas no nerūsējošā tērauda ar īpašu dizainu – stilistiski attēlotu sūtījuma aploksni. Sākoties pavasarim, tās jau izvietotas pie Rīgas 4.pasta nodaļas Satiksmes ielā 2, pie pasta centra Jelgava Katoļu ielā 2b, pie Ogres 1.pasta nodaļas Brīvības ielā 38, un pie Valmieras 1.pasta nodaļas, Rīgas ielā 34. Velonovietnes tiks izvietotas vēl pie vairākām nodaļām Rīgā, kā arī Balvos, Bauskā, Cēsīs un Daugavpilī.

Jaunajiem vecākiem draudzīgas pasta nodaļas projekta ietvaros 2018.gadā turpinās arī nodaļu aprīkošana ar īpašas stilistikas bērnu stūrīšiem, atainojot Latvijas Pasta sūtījumu apmaiņas maršrutu Latvijas kartes formātā vai piedāvājot krāsainu pastkaršu aizpildīšanu. Stūrīši veidoti no Latvijā ražotiem kokmateriāliem, apdarē izmantojot ekoloģiskas krāsas. Paredzams, ka bērnu stūrīši šogad tiks izveidoti vairākās pasta nodaļās Rīgā un Bauskā, Cēsīs, Daugavpilī, Dobelē, Gulbenē, Jēkabpilī, Liepājā, Madonā, Rēzeknē, Tukumā.

Vēl 19 pasta nodaļās jau no 2018.gada jūnija pakāpeniski tiks ierīkotas klientu plūsmas vadības sistēmas In-Out, kas ne tikai regulē klientu kustību pasta nodaļās, bet ļauj klientiem pieteikties pakalpojumiem attālināti, izmantojot Latvijas Pasta mobilo lietotni. Papildus šādi tiks aprīkotas nodaļas Rīgā, Ādažos, Baldonē, Balvos, Jūrmalā, Ķekavā, Liepājā, Līvānos, Olainē un Salaspilī. Tādējādi kopumā šādi aprīkotu pasta nodaļu skaits 2018.gadā veidos jau 86 nodaļas

LA.lv