Ekonomika
Bizness

Latvijas Pasts sāk preses izdevumu abonēšanas kampaņu0


Latvijas Pasts sāk abonēšanas kampaņu
Latvijas Pasts sāk abonēšanas kampaņu
Publicitātes attēls

Šodien Latvijas Pasts sācis preses izdevumu abonēšanas kampaņu nākamajam gadam. Tā notiks līdz pat gada noslēgumam.

Kampaņas ietvaros Latvijas Pastā 2020.gadam iespējams abonēt kādu no kopumā 755 Latvijas vai ārvalstu preses izdevumiem, un tas ir nedaudz vairāk nekā gadu iepriekš, kad abonēšanai tika piedāvāti 749 dažādi izdevumi.

Starp tiem ir 299 Latvijas izdevumi: 110 laikrakstu un 189 – žurnāli. Abonēšanas katalogā iekļauto Latvijas izdevumu skaits šogad ir par deviņiem izdevumiem lielāks nekā pirms gada, kad to veidoja 290 nosaukumu.

Jau vairākus gadus abonēšanai piedāvāto izdevumu skaits aug – piemēram, abonēšanai 2018.gadam bija pieejami 722 preses izdevumi, bet 2019.gadam – jau 749 izdevumi, un arī 2020.gadam abonējamo izdevumu skaits ir palielinājies.

Ar Latvijas Pastā abonēšanai piedāvātajiem izdevumiem iespējams iepazīties Latvijas Pasta e-abonēšanas vietnē www.abone.lv vai Laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogā 2020.gadam, kas pieejams visās 615 pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un piegādāts to abonentu pastkastītēs, kas kādu no preses izdevumiem abonējuši pēdējo divu gadu laikā.

No 1.oktobra līdz 23.decembrim Latvijas preses izdevumu abonementus iespējams noformēt www.abone.lv, visās pasta pakalpojumu sniegšanas vietās un pie pastnieka. No 1.oktobra līdz 18.decembrim abonēt Latvijā izdotos laikrakstus un žurnālus iespējams, arī zvanot uz Latvijas Pasta informatīvajiem tālruņiem 67008001 un 27008001.

Ārvalstu preses izdevumus jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, pie pastnieka vai www.abone.lv iespējams abonēt no 1.oktobra līdz 15.decembrim, bet pa tālruni 67008001 vai 27008001 – no 1.oktobra līdz 12.decembrim.

2019.gadā piegādes nodrošināšanai Latvijas Pastā tika saņemti 430 823 abonementi jeb par gandrīz 18 139 abonementiem vairāk nekā 2018.gadam.

Visērtāk un ātrāk preses izdevuma abonementu var noformēt interneta vietnē www.abone.lv, kā arī jebkurā pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, pie pastnieka vai zvanot uz Latvijas Pasta informatīvajiem tālruņiem 67008001 un 27008001.

Uzziņa:

Saistītie raksti

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus.

Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3800 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Tirdzniecības centrā “Ozols” darbu sācis jaunais “1a.lv” preču saņemšanas-atgriešanas punkts
16 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Saldū plāno palielināt siltumenerģijas tarifu. Iedzīvotājiem iespēja vēl izteikties
16 stundas
LE
LETA
Ekonomika
Tiesa kosmētikas ražotāju “Dzintars” pasludina par maksātnespējīgu
17 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

JL
Juris Lorencs
Latvijā
“Jādomā pašiem par savām interesēm.” Saruna ar filozofijas doktoru Māri Kūli
9 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” bez Dārziņa izcīna punktu pret Ufu 1
7 stundas
LE
LETA
Dabā
Latvijā ieplūdīs silts gaiss no Āfrikas: laika prognoze trešdienai
15 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Sākās ļoti liela panika!” Ugunsnelaime Jelgavā izposta vairāku ģimeņu mājvietu
8 stundas
DB
Dace Baltruma
Latvijā
Dace Baltruma: Skumdina, cik smaga mūsu plecos padomju domāšanas nasta 3
9 stundas