×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
21. jūlijs, 2015
Drukāt

“Latvijas piens” piedāvā “Trikātai KS” ķīlu — zīmolu “Trikāta” divu miljonu eiro vērtībā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jelgavas rūpnīca SIA “Latvijas piens” izstrādājusi piedāvājumu parādu nomaksai kooperatīvam “Trikāta KS”, paredzot līdztekus jaunajam parādu atmaksas grafikam piedāvāt kooperatīvam ķīlu pret parādsaistībām – zīmolu “Trikāta”, kas patlaban ir iekļauts uzņēmuma pamatkapitālā ar nominālvērtību apmēram divi miljoni eiro, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Ja rūpnīca nepildīs parādsaistības, “Trikāta KS” būs tiesīga zīmolu pārdot.

“Latvijas piena” valdes priekšsēdētāja Anita Skudra aģentūrai LETA apliecinājusi, ka rūpnīca izstrādājusi piedāvājumu vairāk nekā trīs miljonu eiro parādu nomaksai kooperatīvam “Trikāta KS”, kā arī otrdien akcionāru sapulces laikā iesniegusi piedāvājumu kooperatīva vadībai.

“La.lv” jau ziņoja, ka graudkopības kooperatīvs “Latraps” piedāvājis atpirkt daļu “Latvijas piena” akcijas. Otrdien akciju atpirkšanas piedāvājums izteikts atkārtoti, “Latraps” ģenerāldirektors Edgars Ruža atklājis aģentūrai LETA.

Tomēr kooperatīva “Trikāta KS” valdes priekšsēdētājs Uldis Krievārs atzina, ka sarunas vēl turpinās. Pircējs vēl tiek meklēts.

“La.lv” rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka runāts ar Paškausku ģimeni, kurai pieder “Agrolats Holdings” un alus darītava “Tērvete”, taču tā no darījuma atteikusies.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+