Mobilā versija
+4.1°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
21. jūlijs, 2015
Drukāt

“Latvijas piens” piedāvā “Trikātai KS” ķīlu — zīmolu “Trikāta” divu miljonu eiro vērtībā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jelgavas rūpnīca SIA “Latvijas piens” izstrādājusi piedāvājumu parādu nomaksai kooperatīvam “Trikāta KS”, paredzot līdztekus jaunajam parādu atmaksas grafikam piedāvāt kooperatīvam ķīlu pret parādsaistībām – zīmolu “Trikāta”, kas patlaban ir iekļauts uzņēmuma pamatkapitālā ar nominālvērtību apmēram divi miljoni eiro, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Ja rūpnīca nepildīs parādsaistības, “Trikāta KS” būs tiesīga zīmolu pārdot.

“Latvijas piena” valdes priekšsēdētāja Anita Skudra aģentūrai LETA apliecinājusi, ka rūpnīca izstrādājusi piedāvājumu vairāk nekā trīs miljonu eiro parādu nomaksai kooperatīvam “Trikāta KS”, kā arī otrdien akcionāru sapulces laikā iesniegusi piedāvājumu kooperatīva vadībai.

“La.lv” jau ziņoja, ka graudkopības kooperatīvs “Latraps” piedāvājis atpirkt daļu “Latvijas piena” akcijas. Otrdien akciju atpirkšanas piedāvājums izteikts atkārtoti, “Latraps” ģenerāldirektors Edgars Ruža atklājis aģentūrai LETA.

Tomēr kooperatīva “Trikāta KS” valdes priekšsēdētājs Uldis Krievārs atzina, ka sarunas vēl turpinās. Pircējs vēl tiek meklēts.

“La.lv” rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka runāts ar Paškausku ģimeni, kurai pieder “Agrolats Holdings” un alus darītava “Tērvete”, taču tā no darījuma atteikusies.

Pievienot komentāru

Rīgā restaurēta baznīca, muzeji un tapis Saieta namsRaiņa dzīvokli atjauno pēc fotoattēliem un filmētiem materiāliem
Lauksaimniekiem valsts subsīdijās šogad būs pieejami 8,7 miljoni eiroLauksaimniekiem valsts budžeta programmā "Valsts atbalsts lauksaimniecībai un lauku attīstībai" šogad būs pieejami 8 723 490 eiro, paredz noteikumi "Par valsts atbalstu lauksaimniecībai", kurus plānots skatīt nākamajā valdības sēdē 21. februārī.
Dabasgāzes tirgu atvērs pēc diviem mēnešiem. Ar ko jārēķinās patērētājiem? (13)Būs vēl citi bez "Latvijas Gāzes": Šaubu par gāzes tirgus atvēršanu nav
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+