×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
22. septembris, 2014
Drukāt

“Latvijas Piens” uzsācis siera eksportu uz Skandināviju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas zemniekiem piederošais uzņēmums “Latvijas Piens” uzsācis siera eksportu uz Skandināviju. Turpmāk zīmola Trikāta siers būs pieejams patērētājiem Zviedrijā, iepērkoties tirdzniecības tīklu “Hypermatt” un “Netto” veikalos. Tuvāko divu mēnešu laikā tiks uzsākta arī sadarbība arī ar tirdzniecības tīkliem “Axfood” un “COOP”, informē uzņēmumā.

“Tas ir pirmais Latvijas piensaimnieku lielais panākums Skandināvijas tirgū. Šis tirgus ir konservatīvs un katra jauna ražotāja produktam ir jāiztur nopietna kvalitātes un vērtību pārbaude līdz produkts tiek iekļauts veikalu tīklu sortimentā. Mērķtiecīga darba rezultātā apliecināta eksporta zīmola “Trikāta” sieru augstā kvalitāte un unikalitāte. Mūsu uzdevums – pilnībā izmantot jaunās eksporta tirgus iespējas, palielinot sieru pārdošanu Skandināvijā,” pastāstīja “Latvijas Piens” valdes priekšsēdētāja Anita Skudra.

Septembra vidū pirmās tonnas siera jau piegādātas Skandināvijas veikalu tīkliem “Hypermatt” un “Netto”. Tiek plānots, ka tuvāko mēnešu laikā pieprasījums varētu sasniegt jau 40 – 50 tonnas mēnesī. „Latvijas Piens” Skandināvijas tirgū tiks pārstāvēts ar plašu produktu sortimentu, ko veidos uzņēmumā ražotie un divus mēnešus nogatavinātie “Edamer” un “Gouda” sieri, kā arī ar unikālu Latvijas siera piedāvājumu “Sniega bumbas”, ko iecienījuši un augstu novērtējuši arī Latvijas patērētāji.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+