×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
3. maijs, 2016
Drukāt

Latvijas “pievienotājs” Krievijai nepadodas (9)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Apsūdzētais Maksims Koptelovs, kuram tiesa piesprieda pusgadu cietumā par aicinājumu parakstīties par Latvijas pievienošanos Krievijai, pārsūdzējis spriedumu.

Tāpat apelācijas sūdzību par Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas spriedumu iesniedza Koptelova aizstāve. Tagad lieta nodota Rīgas apgabaltiesai. Lieta tiek iztiesāta saistībā ar tīmekļa vietnē “www.avaaz.org” publicēto petīciju, kurā pausts aicinājums parakstīties par Latvijas pievienošanos Krievijai. Petīciju portālā ievietojis Koptelovs, kurš rakstījis – ja Latvija atkal nokļūs Krievijas sastāvā, tad pavēršoties milzīgas attīstības perspektīvas, kas būšot “daudz lielākas” nekā pašreiz Eiropas Savienībā. Algu, pensiju un pabalstu līmenis kļūšot dzīvošanai daudz labvēlīgāks, solījis petīcijas autors. Vīrietim apsūdzība uzrādīta pēc Krimināllikuma panta par publisku aicinājumu likvidēt Latvijas valstisko neatkarību nolūkā iekļaut Latviju vienotā valstiskā veidojumā ar kādu citu valsti. Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu līdz trim gadiem, ar piespiedu darbu vai naudas sodu.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. šito mēslu smagi nodauzīt butu par maz

 2. Vispār Krievijā ir ļoti interesani likumdošanas akti,kuri aizstāv savu valsti pret seperātismu,spiegošanu,ārvalstu rezidentiem,žurnālistu apmelojumiem,mītiņiem,piketiem utt.Daudzus no tiem varētu pārtulkot un pieņemt,krievija nevarētu pat atsaukties uz dažādām tiesībām,jo pašie jau tādi būtu.

 3. Krievijā par šādiem pašiem izlēcienien dod līdz 5 gadiem cietumā,3 dabūtu bez variantiem

 4. Nu kāpēc, kāpēc viņi nebrauc prom? Kā gan viņi spēj dzīvot šajā vietā ar nemitīgu naidu, dusmām un rūgtumu. Mēs arī šeit dzīvojām ar naidu, dusmām un izmisīgām cerībām gandrīz 50 gadu, bet šī bija mūsu zeme, un mums nebija citas vietas, kur doties. Nu, lūdzu, brauciet taču prom.

  • Ишь чего захотели. Как аукнется, так и откликнется. Специально не уедем, чтобы вам жизнь мёдом не казалась. Вы нам жизнь испортили, теперь наша очередь.

  • Ишь чего захотели. Как аукнется, так и откликнется. Специально не уедем, чтобы вам жизнь мёдом не казалась. Вы нам жизнь испортили, теперь наша очередь!

 5. Joptelovs > Koptelovs Atbildēt

  Tev derētu “pievienot” augstsprieduma strāvu.

 6. Par šādām ierosmēm vajadzētu izraidīt uz to pašu Krieviju. Lai tur arī izbauda visus labumus!

Draugiem Facebook Twitter Google+