×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
2. novembris, 2015
Drukāt

Latvijas pilsoni, iespējams, izraidīs no Lielbritānijas par urinēšanu uz pieminekļa (4)

Foto: Wikimedia CommonsFoto: Wikimedia Commons

Latvijas valstspiederīgais Mareks Fišers varētu tikt deportēts no Lielbritānijas par urinēšanu uz pieminekļa, vēsta laikraksts “Daily Express”.

Fišers tika aizturēts 29.augustā, kad garāmgājēji pamanīja viņu atvieglojamies centrālajā Vaitholas ielā pie pieminekļa, kas veltīts kritušajiem karavīriem.

Kad vīrietim tik aizrādīta necieņa pret pieminekli, viņš atbildēja, ka ir vikings. Savukārt policijai viņš stāstīja, ka vēža dēļ viņam ir vājš urīnpūslis. Vīrietis gan apzinājās, ka atradies pie pieminekļa kritušajiem karavīriem.

Fišers Lielbritānijā bija uzturējies trīs mēnešus, bet jau divas reizes bijis aizturēts par zādzību un nepiedienīgu uzvedību sabiedriskā vietā. Vīrietis brīvībā atradās, jo bija samaksāta par viņu prasītā drošības nauda. Viņš atkal tika aizturēts 31.augustā, jo alkohola reibumā traucēja sabiedrisko kārtību.

Fišers savu vainu tiesā atzina un tika ieslodzīts uz četriem mēnešiem.

Prokurors Malakī Pakenhams norādījis, ka Fišera pārkāpums ir neparasts, tāpēc nav skaidru norādījumu, kādu sodu vīrietim piespriest. Pakenhams uzskata, ka, ņemot vērā vietu, kur notika incidents, tas ir bijis tīšs nodarījums. “Pārkāpuma rakstura dēļ viņu droši vien vēlēsies deportēt no Lielbritānijas,” atzīmēja prokurors.

Nolasot spriedumu par ieslodzījumu Fišeram arī tika paziņots, ka viņam draud iespējama deportācija no valsts.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Jā, latvieši veicina savas tēvijas pazīstamību Eiropā.

  2. Beidzot kāds uzskatāmi nodemonstrē, kā būtu jārīkojās mūsu pamīkstajām iestādēm

  3. Redz kā! Kad jēgu pārdzēruši britu mēsli mīž (atvainojiet) pie mūsu Brīvības pieminekļa, mēs gan viņus tikai ar lētu soda naudu palaižam vaļā. Nudien, varbūt tiešām kādai brigādei nolasīties, kas viņiem vismaz .. un tikai tad iztriec no Latvijas ar aizliegumu atgriezties?!

Draugiem Facebook Twitter Google+