Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
26. maijs, 2016
Drukāt

Latvijas pilsoni Lielbritānijā notiesā par sievas sišanu (2)

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Ilustratīvs foto

Latvijas valstspiederīgais Boriss Koldorarijs Lielbritānijā notiesāts par vardarbību pret sievu, vēsta laikraksts “Blackpool Gazette”.

Koldorarijam piespriests 16 nedēļu cietumsods par to, ka viņš atkārtoti sitis savu sievu, vienā no trim reizēm sperot un sitot sievietei, kamēr viņa turēja mazuli.

Prokuratūra norādīja, ka sievietei pēc šī incidenta bija tik ļoti bail no vīra, ka viņa nevarēja saņemties doties mājās.

Koldorarijs savu vainu atzinis. Viņam Lielbritānijā nav iepriekšējas sodāmības, un viņš vēlas atgriezties Latvijā.

Vīrietis jau iepriekš bija vardarbīgi izturējies pret sievu, kad abi dzīvoja Latvijā un viņiem bija divi bērni. Sieviete bija pārcēlusies uz dzīvi Lielbritānijā, bet Koldorarijs viņu atradis ar sociālo tīklu palīdzību, un abi atkal sākuši dzīvot kopā, laižot pasaulē vēl vienu atvasi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. tikai Latvijā un Krievijā var sist sievas un bērnus, un par to nesaņemt nekādu sodu. Normālās valstīs par to cietums.

  2. Nu kā tad tā, kur skatījās stambulas konvencija???

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (21)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+