×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
15. janvāris, 2015
Drukāt

Latvijas pilsoni nevar izraidīt no valsts (5)

Foto - LETAFoto - LETA

Kāda ir citu valstu pilsoņu izraidīšanas kārtība no Latvijas? Vai iespējams izraidīt arī Latvijas pilsoni, vienalga kādas tautības viņš būtu? Aivars Auziņš 
Ventspilī

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas vietniece Undīne Priekule skaidro, ka ārzemnieku izraidīšanas kārtību nosaka Imigrācijas likums. Ja ārzemnieks pārkāpis ieceļošanas vai uzturēšanās nosacījumus Latvijas Republikā, vai arī apdraud valsts drošību vai sabiedrisko kārtību, viņš var tikt izraidīts no Latvijas. “Runājot par Latvijas pilsoņiem, jāatzīmē, ka saskaņā ar Pilsonības likuma nosacījumiem Latvijas pilsoni nevar izraidīt no valsts,” norāda U. Priekule.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Nu ja kropli nevar izraidīt, tad mūza ieslodzījums vieniniekā bez amnestijas!!!

    • tevi kā vislielāko kropli uz mūžu iespundet, nebarot un dzert nedot, nav ko naudu teret, ari jumtu nevajag, pieķedet purva vidū lai dzīvo. nu labi busim humāni, ja pats vari visu apmaksāt tad pabarosim, un ari telpās turēsim, bet pēc 5 zvaigžņu viesnicas tarifiem.

  2. citu valstu pilsoņus, ja sataisa mēslus, jāizraida uz citām valstīm, Latvijas pilsoņus pēc pilsonības atņemšanas jāizraida uz Nepilsoniju!

  3. Kā ir ar nepilsoņu pases īpašniekiem? Vai tos var izraidīt no LVA?

  4. Izņemot, ja šis pilsonis ir uzspējis pieņemt citas valsts pilsonību – tad var atņemt Latvijas pilsonību un izraidīt no Latvijas. ANO pieņemtie likumi aizliedz bezvalstniecību.

    Ja Latvijas pilsonis apdrod Latvijas drošību, Latvijas iestādēm ir pietiekoši daudz iespēju ko darīt ar šo personu…

Draugiem Facebook Twitter Google+