Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
9. oktobris, 2012
Drukāt

Latvijas pilsoņi uz Brazīliju turpmāk var ceļot bez vīzas

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

No pirmdienas ir stājies spēkā Eiropas Savienības un Brazīlijas nolīgums par īstermiņa uzturēšanās vīzu režīma atcelšanu, līdz ar to arī Latvijas pilsoņi šo Dienvidamerikas valsti var apmeklēt bez vīzas, aģentūru BNS informēja Ārlietu ministrijā.

Turpmāk Latvijas pilsoņiem, kuri Brazīlijā plāno ieceļot tūrisma, privātā vai uzņēmējdarbības nolūkā, kā arī piedalīties konferencēs, semināros un sporta sacensībās, nav jānoformē Brazīlijas ieceļošanas vīza, ja uzturēšanās laiks valstī nepārsniedz trīs mēnešus pusgada laikā.

Nolīgums neattiecas uz Eiropas Savienības un Brazīlijas pilsoņiem, kuru ieceļošanas mērķis ir nodarbinātība, darbs pētniecībā, stažēšanās, studijas vai sociālais darbs. Latvijas Republikas nepilsoņiem tāpat kā līdz šim ieceļošanai Brazīlijā ir nepieciešama vīza, kuru var noformēt Latvijā akreditētajā Brazīlijas vēstniecībā Zviedrijā.

Ārkārtas situācijās konsulāro palīdzību Brazīlijā ir iespējams saņemt Latvijas goda konsulātos Sanpaulu, Natalā un Braziljā.

Pievienot komentāru

Ciemos pie rastām. Jura Lorenca e-pasts no EtiopijasViena no dīvainākajām reliģijām pasaulē - rastafariānisms. Neparasta arī tāpēc, ka daudzi ikdienā izmanto tās simboliku, par to pat nenojaušot. Piemēram, klausās šīs mācības sekotāja Boba Mārlija dziesmas vai mēģina nēsāt dīvainās matu pinkas- rastas.
Draugiem Facebook Twitter Google+