Mobilā versija
+2.1°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
9. oktobris, 2012
Drukāt

Latvijas pilsoņi uz Brazīliju turpmāk var ceļot bez vīzas

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

No pirmdienas ir stājies spēkā Eiropas Savienības un Brazīlijas nolīgums par īstermiņa uzturēšanās vīzu režīma atcelšanu, līdz ar to arī Latvijas pilsoņi šo Dienvidamerikas valsti var apmeklēt bez vīzas, aģentūru BNS informēja Ārlietu ministrijā.

Turpmāk Latvijas pilsoņiem, kuri Brazīlijā plāno ieceļot tūrisma, privātā vai uzņēmējdarbības nolūkā, kā arī piedalīties konferencēs, semināros un sporta sacensībās, nav jānoformē Brazīlijas ieceļošanas vīza, ja uzturēšanās laiks valstī nepārsniedz trīs mēnešus pusgada laikā.

Nolīgums neattiecas uz Eiropas Savienības un Brazīlijas pilsoņiem, kuru ieceļošanas mērķis ir nodarbinātība, darbs pētniecībā, stažēšanās, studijas vai sociālais darbs. Latvijas Republikas nepilsoņiem tāpat kā līdz šim ieceļošanai Brazīlijā ir nepieciešama vīza, kuru var noformēt Latvijā akreditētajā Brazīlijas vēstniecībā Zviedrijā.

Ārkārtas situācijās konsulāro palīdzību Brazīlijā ir iespējams saņemt Latvijas goda konsulātos Sanpaulu, Natalā un Braziljā.

Pievienot komentāru

Kalni kūst! Slēpošanas kūrortos sezonas arvien īsākasPar maz sniega, par maz aukstuma un sezonas īsākas. Tā īsumā situāciju Eiropas kalnu kūrortos un slēpošanas trasēs raksturo ceļojumu operatori un snovborda cienītāji.
Draugiem Facebook Twitter Google+