Mobilā versija
+3.6°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
4. aprīlis, 2016
Drukāt

Latvijas pilsoņiem Lietuvā nolaupīts jauns “Volkswagen Passat (5)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto

Kauņas rajonā Lietuvā, noziedzniekiem bloķējot ceļu, nolaupīta Latvijas pilsoņu automašīna, pirmdien paziņoja vietējās varas iestādes.

Incidents noticis svētdienas naktī ap pulksten 3, kad automašīna “Audi” autoceļa Viļņa-Klaipēda 202.kilometrā bloķēja ceļu automašīnai “Volkswagen Passat”, kurā atradās divi Latvijas pilsoņi.

Tiek vēstīts, ka 4-6 personas izlēca no “Audi” un, draudot ar šaujamieročiem līdzīgiem priekšmetiem, lika abiem Latvijas pilsoņiem izkāpt no 2015. izlaiduma gada “Volkswagen”.

Nolaupītajā automašīnā atradās arī dažādas cietušajiem, kas dzimuši 1969.un 1985.gadā, piederošas lietas.

Nozieguma nodarītie zaudējumi tiek lēsti ap 35 tūkstošiem eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Vajag piedot.
  Tie tak jūsu brāļi lietuvieši.

 2. Atkal raksta draudot ar šaujamieročiem līdzīgiem priekšmetiem. Nu tad rakstiet arī – veicot laupīšanai līdzīgas darbības.
  Šitādu juridisku nianšu dēļ noziedzinieks izvairīsies no soda. A man nemaz nebija ierocis. Tas bija bērnu spēļu. Pierādiet ka ne.
  Un dabūs cietumsodu daudz mazāku, nekā, ja būtu ar īstu pistoli.

  • mums ir speciāla,
   latviešu valodu
   atgādinoša
   valoda, kuru
   var staipīt kā
   grib, atkarībā,
   vai vajadzēs
   notiesāt, vai
   attaisnot.
   Ferštēn ???

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (38)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+