Mobilā versija
+2.0°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
28. jūlijs, 2016
Drukāt

Garīgi nelīdzsvarots Latvijas pilsonis autobusā Igaunijā sadūris cilvēku (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Garīgi nelīdzsvarots Latvijas pilsonis trešdienas vakarā Igaunijas teritorijā autobusā, kas bija ceļā no Tallinas uz Viļņu, ar nazi sadūris citu pasažieri, paziņojusi Igaunijas policija.

Policija saņēmusi izsaukumu plkst.23. Ierodoties notikuma vietā, tā noskaidrojusi, ka kāds 53 gadus vecs Latvijas pilsonis sadūris 44 gadus vecu Igaunijas pilsoni.

Sadurtā pasažiera ievainojumi tiek raksturoti kā nopietni.

Uzbrucējs ir aizturēts.

Policija sākusi kriminālizmeklēšanu par nopietna fiziska kaitējuma nodarīšanu, un, ja uzbrucējs tiks atzīts par vainīgu, viņam draud līdz 12 gadiem ilgs cietumsods.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Uz pieres jau nevienam nav rakstīts, ka viņš ir nepilnvērtīgs. Arī starp normālajiem ir tik daudz “garīgi nepilnvērtīgi” cilvēki!

  2. GAN JAU SAMEKLĒS SEV LABU ADVOKĀTU UN IZIES SVEIKĀ!!! VIŅAM GAN BIJA VIETA BŪRĪ, NEVIS KAUT KUR BRAUKT NORMĀLU CILVĒKU SABIEDRĪBĀ… CIK ILGI NEPILNVĒRTĪGIE ATRADĪSIES STARP NORMĀLIEM CILVĒKIEM?????????

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (33)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (1)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+