Latvijā
Kriminālziņas

Latvijas policija komentē nolaupītās lietuvietes lietu 16

Foto Facebook/Lietuvas policija

Valsts policija (VP) ir informēta par Lietuvas pilsones pazušanas faktu, taču lietas izmeklēšanas jautājumi un lēmumi par starpvalstu sadarbību pilnībā ir Lietuvas policijas pārziņā, informēja VP pārstāvis Dairis Anučins.

Viņš skaidro, ka VP šajā gadījumā nav detalizētas informācijas, un līdz ar to VP nevar komentēt izmeklēšanas versijas vai citus apstākļus.

Tomēr, ja Latvijā kādai personai ir informācija par šā gada 5. martā ceļā uz Viļņu bezvēsts pazudušo Ievu Strazdauskaiti vai viņas atrašanās vietu, VP aicina vērsties arī Latvijas VP, zvanot pa tālruni 110.

Jau vēstīts, ka šā gada 5. martā ceļā uz Viļņu bezvēsts pazudusi 26 gadus vecā Ieva Strazdauskaite, kura šobrīd izsludināta starptautiskā meklēšanā. Tiek pieļauts, ka meitene ir nolaupīta.

Sieviete plkst. 16. 30 izbrauca no Plunges, lai dotos uz Viļņu. Pēc Kauņas sakari ar viņu pazuduši. Meitenes telefons ir izslēgts. Pēdējais ap plkst. 18.40 ar pazudušo sazinājies viņas draugs .

Par meitas pazušanu vecāki ziņoja plkst.21.00. Policija nekavējoties izvērsa intensīvu pazudušās meitenes meklēšanu, taču pagaidām tā nav vainagojusies panākumiem.

Nākamajā dienā viņas automašīna “Audi A7” atrasta mežā, taču jaunās sievietes iekšā nav bijis. Policija izvirzījusi versiju, ka sieviete ir nolaupīta.

Meitenes vecāki vērsušies pie sabiedrības ar lūgumu palīdzēt atrast pazudušo meitu, solot 10 000 eiro lielu atlīdzību.

Sievietes pazīmes: augums 170 cm, gariem, gaišiem matiem. Bija ģērbusies pelēkā sporta kostīmā un melnā, īsā virsjakā.

Saistītie raksti
LA.lv