Ekonomika
Bizness

Radīts portāls, kur var iegādāties tikai Latvijā ražotas preces 16


Portāla “Savi.lv” veidotājs Mārtiņš Ozols-Ozoliņš: “Jau drīzumā ceram piedāvāt Latvijas ražotāju produkcijas piegādi uz ārvalstīm, kas būs jauns solis, bet ceram, ka tas atmaksāsies.”
Portāla “Savi.lv” veidotājs Mārtiņš Ozols-Ozoliņš: “Jau drīzumā ceram piedāvāt Latvijas ražotāju produkcijas piegādi uz ārvalstīm, kas būs jauns solis, bet ceram, ka tas atmaksāsies.”
Foto no personiskā arhīva

Nedaudz vairāk kā mēnesis, kopš dienasgaismu ieraudzījis unikāls portāls “Savi.lv”, kur iespējams iegādāties tikai Latvijā radītas preces un pakalpojumus.

Mērķis pavisam vienkāršs – dot cilvēkiem iespēju iegādāties to Latvijā radīto, ko veikalos atrast nevar, bet kas ir vizuāli estētisks, profesionāli izstrādāts, vērtīgs un latviešu rokām radīts.

“Ideja par iepirkšanās portālu radās mirklī, kad gribēju iegādāties kādu produktu, bet sapratu, ka iegādes process ir apgrūtinošs vai pat neiespējams. Līdzīgā veidā tiek dibinātas daudzas kompānijas – mirklī, kad saproti problēmas esamību, sāc domāt, kā to novērst. Vēlamies izveidot tiltu starp sabiedrību un Latvijas ražotājiem, tādējādi sniedzot labumu gan iedzīvotājiem, gan vietējiem uzņēmējiem,” stāsta portāla dibinātājs Mārtiņš Ozols-Ozoliņš.

Ideja par iepirkšanās portālu bijusi jau sen, bet dažādu apstākļu dēļ nav izdevies to īstenot. Kopumā “Savi.lv” prasījis pusotru gadu – gan tirgus pētīšanai, gan finanšu piesaistei, gan iepirkšanās platformas izveidei, gan citiem darbiem. “Viegli nebija,” atzīst Mārtiņš. “Pat paša portāla izveide bija garš un diezgan sarežģīts process, par finansējuma piesaisti nemaz nerunājot. Daļai ražotāju arī bija skeptisks noskaņojums pret šo ideju, taču tagad varu teikt, ka esam sevi pierādījuši un guvuši uzticību. Latvija ir maza, ražotāji savā starpā ir pazīstami un viens otram stāsta par pozitīvo pieredzi darbā ar mums,” atgriezenisko saiti ieskicē portāla vadītājs.

Galvenais mērķis portālam šobrīd ir piesaistīt arvien vairāk ražotāju un kļūt pamanāmākiem Latvijas tirgū, kā arī uzturēt tikpat kvalitatīvu klientu servisu. “Jācenšas papildināt piedāvājuma klāstu. Jau drīzumā ceram piedāvāt Latvijas ražotāju produkcijas piegādi uz ārvalstīm, kas būs 
jauns­­ solis, bet ceram, ka tas atmaksāsies.”

 

Savi.lv

* Īpašnieks SIA “Tp-fabrika”.

* Portālā strādājošo skaits: 6.

* Pašlaik portālā atrodami produkti no aptuveni 40 ražotājiem.

* Piedāvā produktus un pakalpojumus par izdevīgām cenām uz neilgu laika periodu.

* Produktu un ražotāju skaits katru dienu mainās.

LA.lv