×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
21. novembris, 2016
Drukāt

Radīts portāls, kur var iegādāties tikai Latvijā ražotas preces (35)

Foto no personiskā arhīvaFoto no personiskā arhīva

Portāla "Savi.lv" veidotājs Mārtiņš Ozols-Ozoliņš: "Jau drīzumā ceram piedāvāt Latvijas ražotāju produkcijas piegādi uz ārvalstīm, kas būs jauns solis, bet ceram, ka tas atmaksāsies."

Nedaudz vairāk kā mēnesis, kopš dienasgaismu ieraudzījis unikāls portāls “Savi.lv”, kur iespējams iegādāties tikai Latvijā radītas preces un pakalpojumus.

Mērķis pavisam vienkāršs – dot cilvēkiem iespēju iegādāties to Latvijā radīto, ko veikalos atrast nevar, bet kas ir vizuāli estētisks, profesionāli izstrādāts, vērtīgs un latviešu rokām radīts.

“Ideja par iepirkšanās portālu radās mirklī, kad gribēju iegādāties kādu produktu, bet sapratu, ka iegādes process ir apgrūtinošs vai pat neiespējams. Līdzīgā veidā tiek dibinātas daudzas kompānijas – mirklī, kad saproti problēmas esamību, sāc domāt, kā to novērst. Vēlamies izveidot tiltu starp sabiedrību un Latvijas ražotājiem, tādējādi sniedzot labumu gan iedzīvotājiem, gan vietējiem uzņēmējiem,” stāsta portāla dibinātājs Mārtiņš Ozols-Ozoliņš.

Ideja par iepirkšanās portālu bijusi jau sen, bet dažādu apstākļu dēļ nav izdevies to īstenot. Kopumā “Savi.lv” prasījis pusotru gadu – gan tirgus pētīšanai, gan finanšu piesaistei, gan iepirkšanās platformas izveidei, gan citiem darbiem. “Viegli nebija,” atzīst Mārtiņš. “Pat paša portāla izveide bija garš un diezgan sarežģīts process, par finansējuma piesaisti nemaz nerunājot. Daļai ražotāju arī bija skeptisks noskaņojums pret šo ideju, taču tagad varu teikt, ka esam sevi pierādījuši un guvuši uzticību. Latvija ir maza, ražotāji savā starpā ir pazīstami un viens otram stāsta par pozitīvo pieredzi darbā ar mums,” atgriezenisko saiti ieskicē portāla vadītājs.

Galvenais mērķis portālam šobrīd ir piesaistīt arvien vairāk ražotāju un kļūt pamanāmākiem Latvijas tirgū, kā arī uzturēt tikpat kvalitatīvu klientu servisu. “Jācenšas papildināt piedāvājuma klāstu. Jau drīzumā ceram piedāvāt Latvijas ražotāju produkcijas piegādi uz ārvalstīm, kas būs 
jauns­­ solis, bet ceram, ka tas atmaksāsies.”

 

Savi.lv

* Īpašnieks SIA “Tp-fabrika”.

* Portālā strādājošo skaits: 6.

* Pašlaik portālā atrodami produkti no aptuveni 40 ražotājiem.

* Piedāvā produktus un pakalpojumus par izdevīgām cenām uz neilgu laika periodu.

* Produktu un ražotāju skaits katru dienu mainās.

Pievienot komentāru

Komentāri (35)

 1. šitais man pirms gada gribēja pārdot ķīniešu-poļu ziemassvētku lampiņas. bez čeka, protams.

 2. Sapriecājos, bet tad iegāju savi.lv un viss noplaka, atkal visādi sīkumiņi koka sūdiņi, zaptītes kuri jau ir visos perkakopa kuponos, ideja neatmaksāsies ja nešķiros un neliks apģērbus, mēbeles… saites vizuālais ar nav pārāk pievilcīgs…. 🙁
  stila konsultantu vajag kā ēst…

 3. Tiem, kam nepatīka cenas – ar rokām taisīts vienmēr būs dārgāks, turklāt ir arī tāds jociņš, ka jebkam LV ir dārgas izejvielas.
  Es piem., adu. Salīdzinot ar citām ES valstīm, LV cenas dzijai ir nenormāli lielas. Vienu brīdi man no Nīderalndes veda. 4x lētāk. Konkrēti manām precēm arī cenu nosit tirgus tantiņas, kuras pērk humpalās džemperus, izārda un tad ada. Bet lietots materiāls ir lietots.. Nav vairs tā kvalitāte. Pat ne tikai tantiņas tā dara.. daudzi.
  Zinu vēl dažas, kuras it kā ada ar rokām, bet es skaidri zinu, ka ar adāmmašīnu. Jo dienas laikā nevar uzadīt ar rokām 2bērnu džemperus. Cilvēki pierod pie tiem kas krāpjas, pārdod lētāk un kad ir īsts handmade no labiem materiāliem, tad redz par dārgu…..

 4. Ideja jau laba,bet cenas ir pārspīlētas. Jādomā par to lai visi iedzīvotāji varētu to atļauties.

 5. Nodokļu nemaksātājs Atbildēt

  Brīnos kā šie naudu dabūjuši projektā, lai vispār ko iesāktu. Ideja nodrāzta, izpildījums sūdīgs. Un vēl tie paziņas/radinieki, kuri visu laiku kko šēro. Nožēlojami. Jā, jūs bijāt tie, kas sākumā uzklupāt komentētājiem kaklā. Jūs un jūsu ģimenes “bizness” smird! Paskatieties sev apkārt, vieni vienīgi sūdīgi izglītoti neveiksminieki, daļa pārtiekat uz pabalstiem, nelikumīgi iegūtiem. Ja taisies muti vērt, paprasi kādam no saviem 6 darbiniekiem!

  • Klasisks nelaimīgs cilvēks. Kam dzīvē kkas nav sanācis un pļurkst kur vien var. Es ceru, ka kādreiz atradīsi laimi un varēsi dzīvot mierā!

 6. Cienu ikvienu, kas strādā! Atbildēt

  Cienu ikvienu, kas strādā!
  Kas meklē savu …nišu darba tirgū!
  Kaut vai tāpēc, ka, piemēram, Mārtiņš NEPRASĪS pabalstus vietējā pašvaldībā …
  Tomēr.
  Ja ir vēlme iziet ārpus mīļotās Latvijas tirgus, tad jau nosaukumā vajadzēja būt vārds “Latvija”…
  Nu apmērama kā jau zināmie zīmoli – Latvia Voices vai jau portālā esoša “latprece.lv” un tml.

  Paldies, kas ielika savus saitus : pievedums.lv vai Razo.lv

 7. Par cik tagad pārdod gatavu interneta bodītes karkasu, kur ievadi tik preces datus? 350 eiro laikam bija?

 8. vizuāli estētisks, profesionāli izstrādāts, vērtīgs un latviešu rokām radīts Atbildēt

  barahlo

 9. Doma nav slikta, bet cenas- prātiņ nāc mājās 🙂 Šķīvis (sūda ŠĶĪVIS!)- 17 EUR, soma, maza, ar 1 nodalījumu ganjauka (nu, pofig, ka ādas, pofig, ka Koknesē ražota)- 120 EUR!! Jukuši tie mūsu tautieši… Lai neņem ļaunā, bet tiem dizaineriem nav viss mājās, bet, nu, ja jau ir, kas pērk, par ko ne.
  Man, lūdzu, šķīvi par 1,70…
  Taisnības labad jāsaka, ka ir tur arī adekvātākas lietas- k.kāds medus, k.kādas tējas, šalles (cenā, kas itkā ar atlaidi) vēl šis tas.

 10. latprece.lv

 11. visvairāk sajūsmina “ražots Latvijā” ar merino vilnām un zīdiem. uz ķīnas porcelāna uzbliezīšu ūsiņu un piekāršu birku “ražots Latvijā”. sāciet domāt kko jaunu, mākslinieki, nacionālais zīmju ražojums jau ir noiets. un tie “ražotāji”, kas brēc, lai komentētāji paši kko izdomā un rada, tad sākumā jūs paši izdomājiet kko orģinālu, nevis copy paste pagrābt lavju zīmī uz uzspiest tur, kur vēl kāds nav pamanījies uzspiest. garlaicība un vēlreiz garlacība.

 12. Kur ir garantija tam ka šie produkti patiesam ir ražoti Lv? Tagad daudzos tirdzinos ieperk pa letam naudam polu Lietuviesu preces, pieslipe un pardod kaa Latvija darinatus!!!

 13. Svaigi Latvijas produkti Atbildēt

  pievedums.lv/

 14. m50.lv
  Kur palika tas Jānis, kas te kādu brīdi atpakaļ citiem lika Sūnu ciemā sēdēt? Pisnesmenis!

 15. gaumīgas vietējo dizaineru preces Atbildēt

  riija.lv

 16. Razo.lv

 17. Pirms2 pasaules kara Latvijai piedereeja vislabaakais biezpiens un kreejums,Eiropaa!
  Liekas, neviens nebuutu pretiim TOS nogarshot,uz priekshu!

 18. Lursoftā rādās, ka TP-fabrika dibināta 2014. gadā un ir viens darbinieks.
  Kur tur rakstā minētie 6? 😀
  Kārtējā 1 eiro kapitāla firmiņa..

  • Viņi strādā portālā. Tas ir tā kā – itkā viņi strādā, bet tikai portālā un itkā viņi nestrādā, tas ir, algu un darba līgumu viņiem nav. Strādāt portālā nozīmē būt verdzībā, jo itkā strādā, bet ne šajā pasaulē. Algu par strādāšanu portālā nesaņem, ja nu vienīgi aploksnē vai graudā! 😀 Viņi strādā arī šajā portālā, aktīvi komentē komentāru sadaļā un viņiem liekas, ka viņi strādā. Tā ir ar tiem portāliem! 😀

  • Portāls jau nav darba vieta. 😀 Ja nu vienīgi kādā Star Trekā. 😀

 19. Interesanti, kapēc nav Velosock velozeķes?

 20. Joprojām nesaprotu, kāpēc cilvēki katram s**am pieliek latviešu zīmi iedomājas, ka to var un noteikti vajag pārdot.
  Rakstā minētais portāls nav nekas unikāls-jau vairākas tādas lapas un vairākas bodītes. Un preces izskatās diezgan bezjēdzīgas..
  Vieglas smiltis..

 21. “Pagale ar jumi pa 25 eur” jēdzīga vai nejēdzīga, bet atškirībā no tevis ir cilvēki kuriem ir apńēmības kaut ko izdarīt nevis cauru dienu sedet pie PC un aiz savas degredējošās dzīves – bārstīt gudrus komentārus.

  • Pagale ar jumi pa 25 Eur Atbildēt

   Vai, vai, kā sacepās. 😀 Tur jau tā lieta, ka “kaut ko dara”. 🙂 Ko es esmu sasniedzis? Cik zinu, daudz vairāk, bet tas jau katram subjektīvi. 🙂 Tirgojies, tirgojies, bet kā jau teicu – lielākā daļa, ko tirgo ir “pisness latviešu gaumē”, ko nevienam nevajag un kā ir visās malās. TālrKālr – degradējoša dzīve ir tev pašam, pats atnāci un izgāzi te savu žulti, pats aiz gara laika izdomāji, ko pa dienu daru un kāds ir mans dzīvesveids. Sēdi biksēs, niecība! 🙂 Tas pats arī Jānim, švaki ar biznesu būs, ja pats te nāksi un žulti gāzīsi, niecība! 🙂

 22. Kārtējais starpnieks, kas kāsīs naudu no cilvēku patriotisma un vēlmes pirkt savējo preci. Tas pats Vecrīgas veikaliņš internetā.

 23. Pagale ar jumi pa 25 Eur Atbildēt

  Nekā jēdzīga tur nav. Mēsliņi ar ķipa latviešu zīmēm. Boring. Tā arī nepiedāvājat neko, kas būtu vērtīgs – tie nav “ražotāji”, tie ir “pisness latviešu gaumē”.

  • Tas jau nebūs letiņš, kas nenodi*sīs cita darbu. Sēdi savā Sūnu ciemā un nelien ārā. Citi vizmaz kaut ko dara. Ko Tu esi sasniedzis?

 24. made in china

Draugiem Facebook Twitter Google+