×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
15. janvāris, 2015
Drukāt

Latvijas Radio jaunā vadība Siksnim piedāvā darbu

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Bijušais Latvijas Radio (LR) vadītājs Jānis Siksnis ir saņēmis jaunās LR valdes piedāvājumu un neizslēdz iespēju atgriezties Latvijas Radio citā amatā.

Kā aģentūrai LETA sacīja Siksnis, viņš vēl izvērtē šo un citus piedāvājumus un nav pieņēmis lēmumu par tālāko rīcību.
LR jaunievēlētais valdes priekšsēdētājs Aldis Pauliņš aģentūrai LETA apstiprināja, ka rit sarunas par iespējamu turpmāko Sikšņa darbu LR, bet konkrētu amatu un citas detaļas pagaidām neatklāj.

“Mums ar Siksni ir zināma kopīga izpratne,” piebilda Pauliņš.

Jau ziņots, ka Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) šodien izbeidza darba līgumu ar līdzšinējo Latvijas Radio valdes locekli Jāni Siksni.

Latvijas Radio darbinieki atklātā vēstulē iepriekš ir aicinājuši rīkot jaunu, atklātu konkursu uz Latvijas Radio valdes priekšsēdētāja amatu, bet NEPLP šādu iespēju noraidīja.

Tikmēr NEPLP norāda – ņemot vērā, ka Latvijas Radio jaunās valdes locekļi amatos stāsies 16.janvārī un viņi vēl nav sevi pierādījuši darbībā, nav nedz tiesiska, nedz racionāla pamata atcelt konkursa rezultātus. Plānots, ka 16.janvārī darba pienākumus sāks pildīt jaunais Latvijas Radio valdes sastāvs – valdes priekšsēdētājs Aldis Pauliņš, valdes locekle programmas attīstības jautājumos Sigita Kirilka un valdes loceklis nodrošinājuma jautājumos Uldis Lavrinovičs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+