Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Vitālijs, Ralfs, Valgudis
Trešdiena, 23. augusts, 2017
9. augusts, 2017
Drukāt

Latvijas Radio koris uzaicināts piedalīties “BBC Proms” (2)

Matīsa Markovska fotoMatīsa Markovska foto

Mēneša vidū, 13. un 14. augustā, Latvijas Radio koris diriģenta Sigvarda Kļavas vadībā piedalīsies vienā no senākajiem un vērienīgākajiem klasiskās mūzikas festivāliem “BBC Promenāde” (BBC Proms) Londonā, pavēstīja “Latvijas Koncertu” komunikāciju speciāliste Rinta Bružēvica.

13. augustā Londonas Karaliskajā Alberta zālē Latvijas Radio koris atskaņos Sergeja Rahmaņinova “All Night Vigil” (“Visnakts Dievkalpojums”), savukārt 14. augustā Kadogana zālē Latvijas Radio kora izpildījumā skanēs piecas dziesmas no Dmitrija Šostakoviča cikla “10 poēmas ar XIX un XX gadsimta sākuma revolūcijas dzejnieku vārdiem korim a’capella. Op.88”. Koncertā līdzās D.Šostakoviča dziesmām skanēs arī komponista prelūdijas un fūgas izcilā pianista Aleksandra Meļņikova izpildījumā.

“BBC Promenādē” Latvijas radio koris piedalīsies pēc personīga festivāla programmas veidotāju uzaicinājuma, kas ir apliecinājums kora izcilajai mākslinieciskajai kvalitātei un vienlaikus Latvijas mūziķu vispāratzītajam statusam pasaulē.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Par LV naudu popularizet krievu komponistus? Nu gan stulbums un nodokļu naudas izšķērdēšana

Atkal izsalcis pēc dziesmām (1)"Neesmu mūziķis, bet vienkārši cilvēks, kuru interesē visādas radošas izpausmes," saka mūziķis JĀNIS ŠIPKĒVICS
Draugiem Facebook Twitter Google+