Mobilā versija
+18.3°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
9. augusts, 2017
Drukāt

Latvijas Radio koris uzaicināts piedalīties “BBC Proms” (2)

Matīsa Markovska fotoMatīsa Markovska foto

Mēneša vidū, 13. un 14. augustā, Latvijas Radio koris diriģenta Sigvarda Kļavas vadībā piedalīsies vienā no senākajiem un vērienīgākajiem klasiskās mūzikas festivāliem “BBC Promenāde” (BBC Proms) Londonā, pavēstīja “Latvijas Koncertu” komunikāciju speciāliste Rinta Bružēvica.

13. augustā Londonas Karaliskajā Alberta zālē Latvijas Radio koris atskaņos Sergeja Rahmaņinova “All Night Vigil” (“Visnakts Dievkalpojums”), savukārt 14. augustā Kadogana zālē Latvijas Radio kora izpildījumā skanēs piecas dziesmas no Dmitrija Šostakoviča cikla “10 poēmas ar XIX un XX gadsimta sākuma revolūcijas dzejnieku vārdiem korim a’capella. Op.88”. Koncertā līdzās D.Šostakoviča dziesmām skanēs arī komponista prelūdijas un fūgas izcilā pianista Aleksandra Meļņikova izpildījumā.

“BBC Promenādē” Latvijas radio koris piedalīsies pēc personīga festivāla programmas veidotāju uzaicinājuma, kas ir apliecinājums kora izcilajai mākslinieciskajai kvalitātei un vienlaikus Latvijas mūziķu vispāratzītajam statusam pasaulē.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Par LV naudu popularizet krievu komponistus? Nu gan stulbums un nodokļu naudas izšķērdēšana

"Daba viņu bija tik ļoti bagātīgi apdāvinājusi." Vijai Artmanei - 88 (3)21. augustā VIJAI ARTMANEI apritētu 88. Slavas kalngalā 50 gadu vecumā viņa teikusi: – Baidos, ka tad, kad es teātrim vairs nebūšu vajadzīga, mani aizmirsīs, neviens pie manis vairs neatnāks un es par teātri nekā nezināšu... Tomēr aktrise nav aizmirsta, un, lai to vēlreiz apliecinātu, publicējam gadu pēc aktrises nāves tapušu sarunu par Viju Artmani.
Draugiem Facebook Twitter Google+