Mobilā versija
+3.1°C
Lilija, Liāna
Svētdiena, 30. aprīlis, 2017
14. marts, 2016
Drukāt

Latvijas Radio koris kopā ar Kasparu Adamsonu piedāvās čella meditāciju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kaspars Ādamsons

Latvijas Radio koris aicina uz koncertu “Latvijas Radio koris un čella meditācija” 8. aprīlī Rīgas Sv. Jāņa baznīcā, pavēstīja kora sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Tormane.

Kora diriģenta statusā debitēs Kaspars Ādamsons. Čella balss skanējums – starptautisko konkursu laureāta, jaunā talanta Kristapa Berga pārziņā. Koncertā baudīsim norvēģu klasiķa Knuta Nīsteta, Ērika Ešenvalda un citu komponistu mūziku, varēsim novērtēt Jēkaba Jančevska jaundarbu.

Kaspars Ādamsons: “Pēc saņemtā uzaicinājuma no Sigvarda Kļavas, veidot kādu kopīgu programmu ar Latvijas Radio kori, par koncerta repertuāru domāju diezgan ilgi, jo ideju bija ļoti daudz. Sigvardam piedāvāju desmitiem variantu, kamēr nonācām pie programmas kodola – norvēģu komponista Knuta Nīsteta un čella. Programmā arī iekļauti man tuvi latviešu autoru darbi, to vidū arī Jēkaba Jančevska jaundarbs. Man kā diriģentam tas vienmēr ir izaicinājums – atskaņot jaundarbus, jo nav nekādu iepriekš nodziedātu paraugu un versiju.”

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesiju (1)Godinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+