Mobilā versija
-0.5°C
Guna, Judīte
Sestdiena, 10. decembris, 2016
14. marts, 2016
Drukāt

Latvijas Radio koris kopā ar Kasparu Adamsonu piedāvās čella meditāciju

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kaspars Ādamsons

Latvijas Radio koris aicina uz koncertu “Latvijas Radio koris un čella meditācija” 8. aprīlī Rīgas Sv. Jāņa baznīcā, pavēstīja kora sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Tormane.

Kora diriģenta statusā debitēs Kaspars Ādamsons. Čella balss skanējums – starptautisko konkursu laureāta, jaunā talanta Kristapa Berga pārziņā. Koncertā baudīsim norvēģu klasiķa Knuta Nīsteta, Ērika Ešenvalda un citu komponistu mūziku, varēsim novērtēt Jēkaba Jančevska jaundarbu.

Kaspars Ādamsons: “Pēc saņemtā uzaicinājuma no Sigvarda Kļavas, veidot kādu kopīgu programmu ar Latvijas Radio kori, par koncerta repertuāru domāju diezgan ilgi, jo ideju bija ļoti daudz. Sigvardam piedāvāju desmitiem variantu, kamēr nonācām pie programmas kodola – norvēģu komponista Knuta Nīsteta un čella. Programmā arī iekļauti man tuvi latviešu autoru darbi, to vidū arī Jēkaba Jančevska jaundarbs. Man kā diriģentam tas vienmēr ir izaicinājums – atskaņot jaundarbus, jo nav nekādu iepriekš nodziedātu paraugu un versiju.”

Pievienot komentāru

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (2)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+