Mobilā versija
+3.1°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
27. maijs, 2014
Drukāt

Latvijas Radio Latgalē maina frekvences

Foto - LETAFoto - LETA

No šīs svētdienas, 1. jūnija, Latvijas Radio paplašina apraides tīklu Latgalē un maina raidītāju frekvences kanāliem Latvijas Radio 1 (LR1), Latvijas Radio 4 – Doma laukums (LR4) un Latvijas Radio 5 – “Pieci.lv” (LR5), informē Latvijas Radio preses sekretāre Laura Elizabete Vanaga.

Frekvenču maiņa ir saistīta ar tehniskiem uzlabojumiem, lai palielinātu Latvijas Radio pieejamību klausītājiem Latvijas austrumu pierobežā un paplašinātu raidītāja signāla uztveramības zonu Rēzeknes, Daugavpils un Dagdas pilsētās un to tuvākā un tālākā apkaimē. No 1. jūnija LR1 Rēzeknē un tās apkārtnē raidīs FM 107,5 MHz frekvencē; LR4 turpmāk būs klausāms Daugavpilī – FM 88,7 MHz, Dagdā – FM 99,1 MHz un Rēzeknē – FM 104,2 MHz. Savukārt LR5 Daugavpilī un tās apkaimē mainīs raidīšanas frekvenci uz FM 104,0 MHz.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (25)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
Draugiem Facebook Twitter Google+