Latvijas regbija izlase zaudē Izraēlai Eiropas Nāciju kausa spēlē 0

Latvijas regbija valstsvienība sestdien izbraukumā ar 15:17 zaudēja Izraēlai Eiropas Nāciju kausa (ENC) 2B divīzijas turnīra spēlē, informēja organizatori.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Netanjā notikušajā cīņā Latvija ar soda sitienu izvirzījās vadībā ar 3:0, taču tad Izraēla guva trīs piezemējumus pēc kārtas un trāpīja vienu realizācijas sitienu, pārņemot vadību ar 17:3. Puslaikā izskaņā bumbu pretinieku ieskaites laukumā ienesa arī Latvijas komanda, un pēc realizācijas sitiena rezultātu samazināja līdz 10:17. Pēc pārtraukuma viesiem izdevās gūt vēl vienu piezemējumu un pietuvoties līdz 15:17, taču panākt mājiniekus neizdevās.

Latvijas izlasei ENC 2B divīzijas turnīra tabulā ir 11 punktu pēc četrām spēlēm, savukārt Izraēlai – 14 punktu pēc trīs cīņām. Latvijas regbisti noslēdza pirmo apli, bet Izraēla 20.aprīlī savā laukumā vēl spēlēs pret Dāniju.

Abām komandām šī bija izšķiroši svarīga cīņā par pirmo vietu turnīrā pirmā apļa beigās un tiesībām turpināt cīņu 2015.gada Pasaules kausa kvalifikācijā, kur pēc gūtā panākuma spēlēs Izraēla.

Uz Izraēlu Latvijas regbisti devās no Andoras, kur pirms nedēļas iepriekšējā spēlē guva uzvaru ar 22:11. ENC 2B grupas turnīra otrais aplis turpināsies rudenī un 2014.gada pavasarī.