×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
26. novembris, 2014
Drukāt

Latvijas reģionos par 10 000 eiro iekārtos atklātos hokeja laukumus (Video)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Latvijas Televīzijas un “Aldara” rīkotās akcijas “Iekārto savu hokeja laukumu” ietvaros izvēlēti astoņi labākie projekti no visas Latvijas, kas saņems finansiālu atbalstu 10 000 eiro apmērā atklāto hokeja laukumu labiekārtošanai. Kopā akcijas ietvaros tika saņemti 44 projektu pieteikumi par kopēju summu aptuveni 100 000 eiro, informē uzņēmumā.

Atbalsts meklēts gan pilnīgi jaunu hokeja laukumu izbūvei, gan arī esošo projektu uzlabošanai un pilnveidei. Visbiežāk pieteikumos finansējums prasīts āra hokeja laukumu apmalēm, aizsargtīkliem un apgaismojumam.

“Iesniegto projektu skaits un prasītās naudas summas liecina, ka cilvēki reģionos patiesi vēlas aktīvi nodarboties ar sportu, taču ne vienmēr tam pietiek vietas un līdzekļu. Mēs ceram, ka laika gaitā ar šīs akcijas palīdzību mums izdosies sakārtot arvien vairāk hokeja laukumu visā Latvijā, lai hokeja entuziastiem un slidot gribētājiem būtu vieta, kur baudīt ziemas priekus,” saka AS “Aldaris” komunikāciju direktore Laura Krastiņa.

Finansējums tika piešķirts šādiem projektiem:

– biedrībai “Cits Silakrogs” Ropažu novadā – 300 eiro materiālu iegādei hokeja vārtu izgatavošanai;

– Ventspils novada Ancei – 600 eiro apgaismojuma iegādei;

– Valdlaučiem Ķekavas novadā – 870 eiro speciālās plēves un apgaismojuma iegādei;

– Rugājiem, Rugāju novadā – 920 eiro aizsargtīkla iegādei;

– biedrībai “Austrumvilki” Balvos – 1000 eiro apgaismojuma iegādei;

– Strenču vidusskolas sporta laukumam – 1460 eiro apmaļu uzstādīšanai;

– Viļāniem – 1550 eiro apmaļu uzstādīšanai;

– Nītaures jauniešu organizācijai “Nītaureņi” – 3300 eiro atklātā hokeja laukuma ierīkošanai.

“Ir liels prieks, ka varam reāli atbalstīt lielākos Latvijas hokeja entuziastus-amatierus, kas nereti tikai pašu spēkiem vien ir izveidojuši āra hokeja laukumus. Lasot iesniegtos projektus, brīžiem tiešām pārskrēja pār kauliem tirpas, saprotot, cik svarīgs šāds neliels hokeja laukums ir vietējā ciema vai novada iedzīvotājiem. Es aicinu nenokārt galvas tos, kas šogad nesaņēma finansējumu, jo esmu drošs, ka kopā ar Aldari arī nākamgad rīkosim šādu akciju,” saka sporta žurnālists un LTV Tautas sports kūrētājs Uģis Joksts.

Žūrija, kuras sastāvā bija a/s Aldaris un LTV Tautas sporta pārstāvji, hokejists Rodrigo Laviņš un amatieru hokeja entuziasts Toms Sproģis, projektus vērtēja, ņemot vērā to mērķus, lietotāju un iesaistīto entuziastu skaitu, hokeja aktīvistu jau ieguldīto darbu, mērķtiecību, rekomendācijas un arī ģeogrāfisko izvietojumu, lai atbalstītie projekti aptvertu iespējami daudz potenciālo hokeja spēlētāju, kā arī attīstītu amatieru sportu Latvijas reģionos.
  

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+