×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
8. oktobris, 2014
Drukāt

Latvijas Reģionu apvienība tiksies ar “Saskaņu” (12)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) pirmdien, 13.oktobrī, tiksies ar partiju “Saskaņa”, aģentūrai BNS pastāstīja LRA līderis Mārtiņš Bondars.

Tikšanās notikst plkst.13 “Saskaņas centra” Saeimas frakcijā.

Bondars norādīja, ka LRA plāno tikties ar visām 12.Saeimā ievēlētajām partijām, bet šobrīd vēl neesot skaidri zināmi datumi.

Jau ziņots, ka Bondars aģentūrai BNS kritiski izteicās par iespēju strādāt jaunās valdības sastāvā, ja to veidojošās partijas nevēlēsies mainīt savu nostāju noteiktos jautājumos.

“Ja pašreizējās koalīcijas partijas uzskata, ka vēlēšanu rezultāti nozīmē tautas atbalstu līdz šim Latvijā realizētajai politikai, un var atļauties strādāt tālāk, neko nemainot, mums tajā koalīcijā nav ko darīt,” viņš sacīja.

“Saskaņa” 12.Saeimas vēlēšanās ieguvusi 24 deputātu vietas, “Vienotība” – 23, ZZS – 21, NA – 17, LRA – 8, bet “No sirds Latvijai” – 7.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. L. Grantiņš LRTT Atbildēt

  Kā redzams, Bondarēvičam nav izpratne par demokrātiju. Runa līdzīga Zatleram. Sprukstiņš, kurš savu ietekmi guvis caur bijušajiem VDK Latvijas izzadzējiem. Viņa nostāja, ka jārunā ar Putina partijas filiāli- SC, izsaka visu.

 2. Es uzskatu, ka ģenētiski modificētā pārtika ir veselīga, un tai vajag piemērot samazināto PVN likmi.

 3. Man tas V.-Freibergas mopsis nepatīk.

 4. Patlaban! Cik ilgi? Atbildēt

  Ja gribam sasniegt labklājību,tad nepietiek a to,ka mums ir Labklājības ministrija! Kardināli ir jāmaina līdzšinējās koalīcijas ačgārnā nodokļu politika,kas arvien vairāk attālinās no ES! Jo,izrādās,mēs patlaban nevaram ieviest ne ES iedzīvotāju progresīvo ienākuma nodokli,ne ES samazināto PVN likmi pārtikai,ne ES uzņēmumu progresīvo ienākuma nodokli,ne ES valstu paaugstinātās likmes luksusa precēm un pakalpojumiem,ne ES valstu diferencēto kapitāla pieauguma nodokli,ne ES valstu obligāto veselības apdrošināšanu! Un šo “patlaban” mēs no premjera un Finanšu ministrijas dzirdam jau kopš 2009.gada!

 5. Neatkarīgi no partiju orientācijas,pieaugošās pārtikas cenas skar pilnīgi visus,bet iepazīstoties ar Saeimā iekļuvušo partiju priekšvēlēšanu programmām,aina paveras diezgan bēdīga! Tapēc jautājumā par PVN samazināšanu pārtikai,ko pieprasa ne tikai restorānu īpašnieki,bet arī zemnieki un pensionāri,svarīga ir katra iespēja!Nabadzīgajā Latvijā nedrīkstam saglabāt 3,5 reizes augstāku PVN likmi ikdienas pārtikai nekā Briselē,Māstrihtā un Lisabonā,5,2 reizes augstāku nekā Varšavā,vai pat 7 reizes augstāku nekā Luksemburgā! Ja vien nevēlamies,lai mūsu lauki paliktu vēl tukšāki!

  • Maskava jau arī pret tādu “Saskaņas” PVN nepaliktu vienaldzīga un varbūt pabarotu mūsu trūkumcietējus tā kārtīgi.

 6. Ar “Saskaņu” Latvijas reģionu apvienībai tikties vajag,un ja jau citas partijas tas neinteresē,kopīgi rosināt vismaz ieviest samazinatu PVN likmi pārtikas pamatproduktiem,kā to jau kuru reizi pieprasa Latvijas zemnieki-lauksaimniecības produktu ražotāji,kuru konkurētspēja iekšējā tirgū ir lielā mērā atkarīga tieši no PVN likmes lieluma pārtikai!

 7. Pirmām kārtām un steidzami Atbildēt

  Samazinātu PVN likmi veselīgai pārtikai!

 8. ZZS,SC,LRA,NSL=60.Nav ne mazāko iemeslu neticēt šādai savienībai.ZZS ir ar LRA dvīņi un SC ar NSL arī ir dvīņi un visas šīs partijas ir atklāti orientētas uz austrumiem.Nav spēku kas varētu traucēt šādas savienības izveidei.

 9. Ja LRA patiešām grib ko kardināli mainīt līdz šim koalīcijas realizētajā politikā, tad viņu pat tuvu nedrīks laist pie kaolīcijas. Sāks vel jaunus ilgstošus un dārgus ekspermentus tai vietā lai efektīvi vadīt valsti. Jāuzlabo daudz ko medicīnas un izglītības sfērās un tav nav vajadzīgas nekādas politiskas pārmaiņas. LRA vel neko nav paveikusi, bet jau sāk ar tādiem izteicieniem!

 10. Vajag, vajag tikties ar “Saskaņu” un pārrunāt pieredzi, kā slēgt sadarbības līgumus ar Putinu un komunistisko Ķīnu! Pats Bondars taču teicis, ka, ja citas partijas nemainīs savu nostāju noteiktos jautājumos, tad LRA valdībā nav ko darīt. Tāpēc jau “Saskaņas” rati ir brīvi, jo arī tai ir tādas pat pretenzijas “noteiktos jautājumos” un liela pieredze kā “mūžīgam opozicionāram”.

Draugiem Facebook Twitter Google+