Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
23. maijs, 2014
Drukāt

Latvijas Reģionu apvienība vienojas par sadarbību ar “Vienoti Mālpilij!”

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) un vēlētāju apvienība “Vienoti Mālpilij!” principiāli vienojušies par līguma noslēgšanu un tajā izvirzīto Latvijas valsts un nācijas attīstības mērķu sasniegšanu, informēja LRA valdes loceklis Dainis Liepiņš.

Politiskās apvienības pamatmērķi esot taisnīgums, brīvība, solidaritāte, vienlīdzīgu iespēju nodrošināšana visiem un latvietības saglabāšana. To varot panākt tikai ar tādas valsts pārvaldes izveidošanu, kuras darba rezultātā Latvijas iedzīvotāji var un grib dzīvot Latvijā, jūtas droši par savu tagadni un nākotni valstī. Tādēļ ir jāattīsta nacionālā ekonomika, nodrošinot valsts un pašvaldības iestādēs Latvijā augušu produktu un Latvijā ražotu preču maksimāli iespējamu patēriņu, bet jāizskauž pārspīlētais normatīvisms un jāpārskata pašvaldību funkcijas, pilnvaras un finansējums.

Nacionāla kopprodukta radīšana būtu arī stratēģiski nozīmīgs valstiskas pastāvēšanas garants. Kā citus prioritāros uzdevumus apvienība izvirza arī ceļu fonda atjaunošanu un skolu finansējuma modeļa maiņu, kā arī jaunu darbavietu radīšanu ar ražošanas, palīgražošanas un pakalpojumu sniegšanas attīstīšanu. Līgumā iekļautā vienošanās paredz arī Saeimas vēlēšanu sistēmas maiņu un deputātu atbildības pārskatīšanu.

LRA dibinātāji ir politiskās partijas “Reģionu alianse” un “Vidzemes partija”, bet Eiropas Parlamenta vēlēšanās vienotiem spēkiem startē kopā ar Latgales partiju. Tādējādi apvienībai ir 244 deputātu mandāti 61 Latvijas pašvaldībā.

Par vēlētāju apvienību “Vienoti Mālpilij!” 2013.gada pašvaldības vēlēšanās nobalsoja 85,25% no Mālpils novada vēlēšanu dalībniekiem, un tai ir astoņi deputātu mandāti.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+