×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
29. jūlijs, 2014
Drukāt

Latvijas Reģionu apvienībai pievienojas Kristīgo Demokrātu savienība (3)

Foto: Timurs SubhankulovsFoto: Timurs Subhankulovs

Turpinot spēku konsolidāciju, šodien, 29. jūlijā, parakstīts sadarbības līgums starp Latvijas Reģionu apvienību (LRA) un Kristīgi Demokrātisko savienību (KDS) par kopīgu startu 12. Saeimas vēlēšanās, informē apvienībā.

Sadarbības līgums starp LRA un KDS definē abu politisko organizāciju kopējos mērķus un politiskās darbības uzdevumus, kā arī nosaka sadarbības principus un sadarbības noteikumus.

LRA un KDS kopējie mērķi un uzdevumi skar sabalansētu Latvijas novadu un reģionu attīstību un iedzīvotāju piesaistes reģioniem stiprināšanu; nodarbinātības veicināšanu; nacionālās ekonomikas attīstību un stiprināšanu; valsts pārvaldes modeļa pilnveidošanu; visas tautas vēlēta Prezidenta institūcijas izveidošanu, kā arī vairākus citus valstij nozīmīgus jautājumus.

Šā gada 28. jūlijā tika parakstīts sadarbības līgums starp Latvijas Reģionu apvienību un partiju “Par Prezidentālu republiku, 25. jūlijā – starp Latvijas Reģionu apvienību un Latvijas Atdzimšanas partiju, bet 16. jūlijā – starp Latvijas Reģionu apvienību (LRA) un Latvijas Sociāldemokrātisko strādnieku partiju.

Savukārt 27. jūnijā notikušajā LRA biedru pilnsapulcē tika pieņemts lēmums, ka 12. Saeimas vēlēšanās premjera kandidāts būs apvienības valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars. Tāpat tika nolemts, ka apvienībā tiks uzņemta arī Kaspara Upaciera pārstāvētā politiskā partija Ikšķiles novada “Apvienība iedzīvotāji”.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Premjera kandidātam Bondaram (skat.foto) roka nav vēl notirpusi?

  2. Būs beidzot viss kristīgi un demokrātiski!

  3. Tas ir priekszimigs. Latviesu partijam vajadziga vienosanas, lai pasiem ietekmet savas valstu
    attistibu.

Draugiem Facebook Twitter Google+