×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
30. jūnijs, 2014
Drukāt

Latvijas Reģionu apvienības premjera kandidāts – Bondars (6)

Foto: Timurs SubhankulovsFoto: Timurs Subhankulovs

Šodien notikušajā Latvijas Reģionu apvienības biedru pilnsapulcē tika pieņemts lēmums, ka 12. Saeimas vēlēšanās premjera kandidāts būs apvienības valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Bondars, vēsta partijas pārstāvji.

Tāpat nolemts, ka apvienībā tiks uzņemta arī Kaspara Upaciera pārstāvētā politiskā partija Ikšķiles novada “Apvienība iedzīvotāji”.

Līdz ar to Latvijas Reģionu apvienībā strādās trīs politiskie spēki, kas uzvarējuši 2013. gada pašvaldību vēlēšanās – “Reģionu Alianse”, “Vidzemes partija” un “Apvienība iedzīvotāji”.

Dienu iepriekš, 26. jūnijā, “Reģionu alianses” pārstāvju sapulce nolēma, ka startējot 12. Saeimas vēlēšanās, sadarbība tiks veidota tikai ar reģionālajām partijām un atsevišķiem cilvēkiem, ar līdzīgu ideoloģiju un pārliecību, kas neietilpst nevienā no pašlaik Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Neesiet dumji, nebalsojiet par visādiem iznireļiem!

  2. Kas tik nav jāpiedzīvo šajā valstelē “arprāts ! Kombulu Inese būs kultūras ministre ?

  3. šausmas kārtējā lupatlašu partija

  4. Atkal kārtējais pilsētnieks raujas pie valsts vadīšanas stūres, āzis grib būt dārzā par saimnieku. Tas nekas, ka reģioni galvenokārt saistīti ar laukiem. Galvenais šādiem cilvēkiem nav vis lauku dzīves saprašana un atbildība pret valsti, bet gan tikšana valsts varas elitē.

  5. Kad vienreiz friezieris uz ši cilvēka galvas izveidos laikmetīgu matu sakārtojumu, tā kā tāds ulmaņlaika žigolo

  6. Nākamais premjers ar saslapinātu pirkstu pārbauda vēja virzienu? Par finanšu ministru,starp citu,jāvirza Armandu Kraukli!

Draugiem Facebook Twitter Google+