Mobilā versija
Brīdinājums +5.9°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
3. februāris, 2015
Drukāt

Latvijas Republikas simtgades svētku svinības organizēs rīcības komiteja

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas Republikas simtgades svētku svinības organizēs rīcības komiteja, otrdien apstiprināja valdība.

Komitejas priekšsēdētāja būs kultūras ministre Dace Melbārde (NA), savukārt tās darbu organizatoriski un materiāltehniski nodrošinās Kultūras ministrija.

Rīcības komitejas uzdevumi būs izstrādāt svētku, publicitātes pasākumu plānu un finansējuma tāmi, norādot finansējuma avotu. Vienlaikus tā būs atbildīga par svētku sagatavošanas gaitu, uzraudzību un finansējuma izlietošanu.

Bez kultūras ministres rīcības komitejā būs arī pārstāvji no Labklājības, Izglītības un zinātnes, Zemkopības, Iekšlietu, Ekonomikas, Ārlietu, Aizsardzības, Finanšu, Satiksmes, Veselības, Tieslietu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstībās, Kultūras ministrijas, Valsts prezidenta kancelejas, Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas, Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas, Valstiskās audzināšanas un jaunatnes lietu apakškomisijas, Valsts kancelejas, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības, Latvijas Lielo pilsētu asociācijas, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Pašvaldību savienības, Pasaules brīvo latviešu apvienības pārstāvniecības, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras.

Pievienot komentāru

Romana Sutas jubilejas izstādes atklāj ar teatralizētu procesijuGodinot izcilo latviešu mākslinieku Romanu Sutu viņa 121. dzimšanas dienā, piektdienas, 28. aprīļa vakarā Latvijas Nacionālais mākslas muzejs ar vērienu atklāja projektu "Romans Suta – 120. Universālā mākslas formula", kas norisinās divos muzeja departamentos – LNMM galvenajā ēkā un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā.
Draugiem Facebook Twitter Google+