Foto – LETA

Latvijas sieviešu basketbola izlase pārbaudes spēlē zaudē Krievijai 1

Latvijas sieviešu basketbola valstsvienība, gatavojoties septembrī gaidāmajai Pasaules kausa izcīņai, sestdien pārbaudes turnīra spēlē savā laukumā saspringtā cīņā zaudēja Krievijas izlasi.

Mākslīgais intelekts nosauc 5 sieviešu un 5 vīriešu vārdus, kas nes laimi to īpašniekiem
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj
VIDEO. “ASV aizliedz ar likumu, Latvijā tirgo uz katra stūra!” Brīdina par zīdaiņiem bīstamām precēm 13

Mājinieces “Elektrum” Olimpiskajā sporta centrā notikušajā mačā cieta neveiksmi ar rezultātu 66:71 (23:22, 17:16, 10:19, 16:14), piedzīvojot pirmo zaudējumu divos mačos.

Latvijas izlasē Kitija Laksa guva 19 punktus, kamēr komandas līdere Anete Šteinberga izcēlās ar 18 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām. Vēl pa sešiem punktiem pievienoja Aija Brumermane un Elīna Dikeulaka.

Savukārt Krievijas izlasē ar 21 punktu izcēlās Jevgēņija Beļakova.

Spēle bija ļoti sīva, mājiniecēm neveiksmīgi aizvadot spēles otro daļu. Pēc puslaika, kurā Latvijai bija arī astoņu punktu pārsvars, mājinieces bija priekšā ar 40:38, taču pēc atpūtas Krievija pārņēma iniciatīvu un ceturtās ceturtdaļas sākumā bija jau priekšā ar 60:50. Vēl četras minūtes pirms mača beigām Latvija zaudēja ar 54:66, tomēr beigās parādīja cīnītāju raksturu, starpību samazinot līdz pieciem punktiem, taču izglābties nespēja.

Pasaules kausa izcīņā no 22. līdz 30.septembrim notiks Kanāriju salās, Spānijā. Tajā piedalīsies planētas 16 spēcīgākās izlases, kas būs sadalītas četrās apakšgrupās. Grupu uzvarētājas uzreiz kvalificēsies ceturtdaļfinālam, otrās un trešās vietas ieguvējas spēlēs astotdaļfinālā, bet ceturtās vietas ieguvējām turnīrs būs beidzies.