Latvijas sieviešu florbola izlase sāk ar uzvaru pār Slovākiju 0

Latvijas sieviešu florbola izlase otrdien Valmierā ar 4:2 uzvarēja Slovākiju, un ar panākumu sāka pasaules čempionāta (PČ) kvalifikācijas turnīru.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

Mājiniecēm vārtus guva Diāna Isjomina, Aija Kuncīte, Edīte Bankava un Luīze Biļinska. Latvijas florbolistes spēles sākumā izvirzījās vadībā ar 2:0, bet līdz pirmajam pārtraukumam slovākietes panāca izlīdzinājumu. Uzvara tika nodrošināta otrajā trešdaļā, kad Latvijas florbolistes četru minūšu laikā guva vēl divus vārtus.

Vēl otrdien Valmierā notiekošajā sešu komandu turnīrā Dānija ar 6:5 uzvarēja Vāciju, bet Igaunija ar 10:3 sagrāva Itāliju.

Trešdien Latvijas florbolistes spēlēs pret Vāciju, ceturtdien pret Itāliju, piektdien pret Dāniju, bet turnīru noslēgs sestdien ar spēli pret Igauniju. Trīs labākās komandas iegūs ceļazīmi uz PČ finālturnīru, kas gada nogalē norisināsies Čehijā.

Vēl vienā kvalifikācijas turnīrā Polijā par ceļazīmēm sacenšas Polijas, Krievijas, Ungārijas, Nīderlandes, Spānijas un Slovēnijas izlases. Pie pēdējās ceļazīmes uz PČ tiks arī labākā vienība starp ceturtās vietas abās grupās ieguvušajām komandām.

PČ kvalifikācijas spēle florbolā sievietēm:

*Latvija – Slovākija 4:2 (2:2, 2:0, 0:0)

Vārtus guva: Diāna Isjomina, Aija Kuncīte, Edīte Bankava, Luīze Biļinska – Katarina Klapitova, Mihaela Spoņarova