×
Mobilā versija
+9.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
28. novembris, 2015
Drukāt

FOTO: Latvijas skauti un gaidas svin 25 gadu jubileju (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas skautu vadītājs Jānis Iklāvs (no kreisās), Latvijas gaidu vadītāja Agnija Jansone un Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece piedalās Latvijas Skautu un gaidu organizācijas 25.jubilejas svinībās.

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK) un izglītības ministre Mārīte Seile sestdien, 28.novembrī, piedalījās Latvijas Skautu un gaidu centrālās organizācijas rīkotajās svinībās, sveicot biedrību 25 gadu jubilejā.

25 gadu jubilejas pasākums pulcēja skautus un gaidas no visas Latvijas – organizācijas esošos un bijušos biedrus, sadarbības partnerus un atbalstītājus. Tajā uzrunas līdz ar Saeimas priekšsēdētāju teica arī vairākas citas augstas amatpersonas.

Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija dibināta 1990.gada 24.novembrī, atjaunojot skautu un gaidu kustību Latvijā, kas bija aktīvi darbojusies valsts teritorijā kopš 1917.gada, tādējādi kļūstot par vecāko jauniešu kustību Latvijas vēsturē, informē organizācija.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Pirmie skautu pulciņi Latvijā radās jau ap 1917.gadu. Gaidas un skauti bija aktīvi Vācijas DV nometnēs un pastāv visā pasaulē. Joprojām. Tā ir praktiska un starptautiska jaunatnes audzināšanas sistēma, kuŗas kopeja i sarkanie pijonieri un i shitlerjunges Vāxzmē. Neko labāku neizgudrodami.

    Skauti varēs 2017.g. svētīt simtgadi

  2. Man liekas, ka skauti un gaidas Latvijā tika dibināti krietni senāk kā 25 gadus atpakaļ. Okupācija jau vēsturi neizdzēš.

Draugiem Facebook Twitter Google+