Sports
Ziemas sports

Latvijas Slēpošanas federāciju turpmāk vadīs Dinārs Doršs0


Dinārs Doršs
Dinārs Doršs
Foto: Evija Trifanova/LETA

Pagājušajā nedēļā Latvijas Slēpošanas federācijas (LSF) gadskārtējā kopsapulcē organizācijas vadītajā amatā turpmākajiem četriem gadiem tika ievēlēts Dinārs Doršs, informē LSF.

Jau pirms gada līdzšinējais LSF valdes priekšsēdētājs Vairis Brīze, kurš šajā amatā bija strādājis gandrīz 15 gadus, bija paziņojis par savu vēlmi neturpināt darbu valdē un aicinājis biedrus jau laicīgi domāt par jaunu kandidātu izvirzīšanu un potenciālos kandidātus iepazīstināt ar sevi sporta veidu darba grupās.

LSF valde sastāv no pieciem valdes locekļiem, un ar Brīzes iniciatīvu valdes priekšsēdētāja amatam tika uzrunāts ilggadējs LSF valdes loceklis un atbildīgais par kalnu slēpošanu Doršs.

Kā kandidāti valdes locekļu amatiem tika izvirzīti Jānis Puida un Gunārs Ikaunieks (distanču slēpošana), Daniels Fogelis (kalnu slēpošana) un Einārs Lansmanis (snovbords un frīstaila slēpošana). Jau pirms LSF kopsapulces visiem šiem kandidātiem tika izteikts atbalsts dažādās sporta veidu darba grupās, un citi kandidāti izvirzīti netika.

Kopsapulcē klātienē piedalījās 19 no 20 LSF biedriem, un balsojums par izvirzītajiem valdes locekļu kandidātiem nākamajiem četriem gadiem bija vienbalsīgs ar visiem 19 “par”.

Saistītie raksti

“Esam priecīgi par izrādīto atbalstu, kas nozīmē, ka jaunais valdes sastāvs ir komanda, kurai uzticas. Ceram, ka šķēpu laušana nebūs galvenais dienas kārtības jautājums un valdes locekļu idejas un varēšana atbildīs LSF biedru vēlmēm un interesēm, bet LSF biedru vēlmes un intereses saskanēs ar citu biedru interesēm, kā arī izdosies sabalansēt vajadzību prioritātes saskanēs ar pieejamiem resursiem,” norāda Doršs.

“Ceram, ka sporta veidu savstarpējās intereses saskanēs un veidosies vēl stiprāka un uz stabiliem pamatiem būvēta LSF stratēģija nākotnei,” savā paziņojumā raksta jaunais LSF vadītājs.

Doršs paralēli darbam LSF valdē ir bijis arī Latvijas kalnu slēpošanas izlases treneris.

LA.lv
LE
LETA
Sports
Rallijs “Liepāja” provizoriski iekļauts nākamā gada EČ kalendārā
21 stundas
LE
LETA
Sports
Silvers: Ķīnas rīcība atstājusi jūtamu iespaidu uz finansiālo situāciju līgā
22 stundas
LE
LETA
Sports
Gruškevics: LFF nav cilvēka ar paraksta tiesībām
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ĢK
Ģirts Kasparāns
Veselam
Katra minūte ir dārga! Vai “ātrā palīdzība” paspēs laikā?
15 minūtes
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Liela zivs mazā dīķī! Saruna ar Latvijas restorānu karali Mārtiņu Rītiņu
Intervija 4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bērnu pusdienas Rēzeknē par pusotru miljonu eiro 1
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
FOTO. Sestdienas rītā Āgenskalnā deg mikroautobuss
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Pašvaldībām 7 gadu laikā attīstībai sola gandrīz divus miljardus eiro 3
3 stundas