Latvijas slēpotāji sprintā tālu no tikšanas finālsacensībās 0

Latvijas slēpotāji sprinta kvalifikācijā ceturtdien Itālijā vīriešu un sieviešu konkurencē sasniedza rezultātus, kas viņus tālu atvirzīja no iekļūšanas pasaules čempionāta (PČ) finālsacensībās.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
FOTO. Ieva Brante demonstrē lielisku veidu, kā parādīt krāpniekiem viņu īsto vietu
Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai

Sievietēm Inga Dauškāne ieņēma 71.vietu, 82. bija Vineta Pētersone, 84.vietu ieguva Anda Muižniece, bet Natālija Kovaļova finišēja 90.vietā 101 dalībnieces konkurencē. Ātrākā kvalifikācijā bija somiete Mona Lisa Malvalehto, kura 1,2 kilometrus klasiskajā stilā noslēpoja trijās minūtēs un 24,1 sekundē. Dauškāne kvalifikācijas uzvarētājai zaudēja 33,62 sekundes, bet citas Latvijas sportistes bija vēl lēnākas.

Vīriešiem 1,5 kilometros klasiskajā stilā Pavels Ribakovs ieguva 84.vietu, Aigars Kalnups – 90., bet Jānis Puida – 94.vietu. Savukārt iepriekš pieteiktais Arvis Liepiņš nestartēja. Labāko rezultātu – trīs minūtes un 29,75 sekundes – sasniedza krievs Ņikita Krjukovs, kam Ribakovs zaudēja 33,56 sekundes. Startēja 129 slēpotāji.

Finālsacensībās iekļuva 30 labāko rezultātu īpašnieki vīriešiem un sievietēm. Finālsacensības risināsies ceturtdien pēcpusdienā.

Pasaules čempionāts Valdifjemmē ilgs līdz 3.martam.