×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
9. jūnijs, 2015
Drukāt

Latvijas spīdveja izlase Pasaules kausa pusfinālā paliek ceturtā

speedwayinfo.plspeedwayinfo.pl

Latvijas spīdveja izlase pirmdien Kingslinnas trasē Anglijā  notikušajās Pasaules kausa izcīņas pusfināla sacensībās sakrāja tikai deviņus punktus un palika pēdējā ceturtā, sezonas kopvērtējumā Pasaules kausa izcīņā izcīnot astoto vietu.

Latvijas izlase, kuru pārstāvēja Maksims Bogdanovs, Kjasts Puodžuks, Andžejs Ļebedevs un Jevgēņijs Kostigovs, iekrāja tikai deviņus punktus. Mūsējie sacensību sākumā neizdevās sarast ar specifisko Kingslinnas mototreku, kurā līdz šim braucis bija tikai Andžejs Ļebedevs. Tikai sacensību beigu daļā mūsējie katrā braucienā bija konkurenti cīņā par punktiem, tomēr šoreiz jāatzīst, ka augstāk tikt bija nereāli. Ļebedevs atveda piecus punktus, Bogdanovs – trīs, Podžuks – vienu.

Latvija sacensības iesāka ar diviem “sausajiem” braucieniem, jo jau pirmajā tehnisku problēmu dēļ izstājās Ļebedevs, bet otrajā bezcerīgi pēdējais palika Bogdanovs. Arī turpinājumā punkti tika krāti neregulāri, tomēr nākamajos sešos braucienos Latvija spēja gūt piecus punktus. Taču pēc tam sekoja septiņi braucieni pēc kārtas bez punktiem un arī noslēdzošajos piecos Latvija savāca vien četrus punktus.

Šajās sacensībās ar 47 punktiem uzvaru guva Austrālija, kuras visi četri braucēji savāca vismaz 11 punktus, nopelnot automātisku vietu finālā. Savukārt Lielbritānija un ASV sekoja ar attiecīgi 43 un 22 punktiem, kas šīm komandām devis ceļazīmi uz “race-off” jeb papildu kvalifikācijas kārtas sacīkstēm. Tikmēr no otra pusfināla finālā iekļuva Zviedrija, bet “race-off” sacensībām kvalificējās Polija un Krievija.

2013.gadā Latvijas izlase, ko pārstāvēja Bogdanovs, Puodžuks, Ļebedevs un Vjačeslavs Giruckis, tika līdz “race-off” sacensībām, kurās ierindojās trešajā vietā un tādējādi pirmo reizi vēsturē ielauzās Pasaules kausa kopvērtējumā labāko sešniekā, bet pērn, startējot ar tādu pat sastāvu kā pirmdien, Latvija savā pusfinālā savāca  11 punktus, paliekot pēdējā, kopvērtējumā – septītā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+