Dabā
Medības

Latvijas Staltbriežu piebaurotāju klubs sāk jaunu sezonu0

Staltbriežu govis. Foto – Valdis Semjonovs

Pagājušo sezonu aizvadījām, rīkojot seminārus un Latvijas čempionātu, piedaloties Eiropas čempionātā Slovākijā, un arī šis gads mums būs gana dinamisks.

Pieaug aktīvo kluba biedru skaits, mēs augam, un aug mūsu vajadzības! Pašreiz mūsu klubs aktīvi gatavojas Eiropas čempionātam Baltkrievijā. Ņemot vērā pagājušā gada Latvijas čempionāta rezultātus, ir arī izmaiņas braucēju sastāvā. Šogad Latviju čempionātā pārstāvēs Kaspars Lārmanis, Oskars Kalniņš un Andis Skudrovs.

Vasaras vidū gatavojamies apmeklēt Lietuvas čempionātu un augusta pirmajā sestdienā tiksimies festivālā Minhauzens, kur notiks Latvijas čempionāts un dalībnieku atlase nākamā gada Eiropas čempionātam.

Ja plāni īstenosies, šogad semināru sarakstā tiks iekļautas aļņa piesaukšanas apmācības, to pievilināšana riesta laikā, kā arī vilku piegaudošana.

Kā ierasts, pirms rudens sezonas satiksimies kluba sanāksmē, lai pārrunātu putnu medības, kā arī lai apmainītos ar pieredzi pīļu, zosu un plēsēju piesaukšanā.Šogad jau esam paspējuši iesaistīties politiskajā dzīvē – divas reizes vērsušies pie Saeimas deputātiem, aicinot atbalstīt Ieroču aprites likuma normu, kas paredz iespēju jauniešiem ar šaujamieroci piedalīties medībās.

Liels prieks, ka kopīgi izdevās panākt medniekiem izdevīgu balsojumu. Aicinām katru, kam sirdij ir tuvas medības ar pievilināšanu, piebiedroties mūsu klubam un aktīvi iesaistīties kluba dzīvē! Tiksimies. Ne pūku, ne spalvu!

LA.lv