Latvijas studentu hokeja izlasei sagrāve pret Krieviju 0

Latvijas studentu izlase hokejā Kazahstānas pilsētā Almati notiekošās Universiādes turnīra otrajā mačā trešdien ar 1:7 (0:2, 1:1, 0:4) piekāpās Krievijas valstsvienībai, kas komplektēta lielākoties no Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) spēlētājiem.
Vienīgos vārtus Latvijas labā šajā mačā guva Olafs Aploks.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Pēc Romāna Kudinova un Andreja Aleksejeva precīzajiem metieniem krievi pirmās trešdaļas laikā izvirzījās vadībā ar 2:0, bet Aploks 29.minūtē samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Pāris minūtes vēlāk Ņikita Sirotkins Krievijas valstsvienībai gan atjaunoja divu vārtu pārsvaru.
Līdz ar to noslēdzošo trešdaļu Latvija uzsāka ar cerīgo 1:3, tomēr 44.minūtē 49 sekunžu laikā krievi iemeta uzreiz divas ripas, izgaisinot intrigu, turklāt noslēdzošajās minūtēs Krievijas izlase guva vēl divus vārtus un tika pie pārliecinoša panākuma.

Latvijas izlase uz Krievijas vārtiem šajā mačā veica 24 metienus, kamēr Krievija izpildīja gandrīz divas reizes vairāk – 47.
Pēc piektajiem vārtiem vārtsargu Reini Petku nomainīja Ints Bikars.

Savā pirmajā Universiādes hokeja spēlē Latvija ar 4:3 pagarinājumā uzveica Japānu.