Latvijā
Sabiedrība

Latvijas Televīzija komentē negadījumu ar Volmāru Vecgada šova filmēšanas laikā 5

Foto – Anda Krauze

Latvijas Televīzija, atbildot uz LA.lv jautājumu par Andreja Volmāra veselību, apstiprināja, ka pazīstamais kultūras žurnālists, filmējoties Vecgada vakara šova “Vēl laimīgāku Jauno gadu” filmēšanas ietvaros ir cietis negadījumā.

“Andreja Volmāra dzīvībai briesmas nedraud, tāpēc šobrīd nav nepieciešama sabiedrības iesaistīšanās vai atbalsts. Latvijas Televīzija ir kontaktā ar Andreju un darīs visu, lai nodrošinātu ātru atveseļošanās procesu. Tai skaitā rūpēsies arī par atveseļošanās finansiālo pusi,” norādīja LTV komunikācijas daļa, piebilstot, ka, respektējot žurnālista vēlmi, neizpaudīs starpgadījuma detaļas, kā arī informāciju par viņa pašreizējo veselības stāvokli.

Kā LA.lv jau rakstīja, negadījums notika 27. decembrī, kad Volmārs, stāvot suņu pajūgā, aicinājis visus slaidi iebraukt Jaunajā gadā.

Volmārs, kuram 23. janvārī apritēs 68 gadi, nogādāts pat reanimācijā, jo kritiens bijis ļoti smags – lauzts atslēgas kauls, plīsusi niere, lauztas septiņas ribas. Kā raksta “Privātā dzīve”, žurnālists, aizrāvies ar savu lomu, aizmirsis nospiest suņu pajūga bremzes. Ārstēšanās varētu ilgt vairākus mēnešus, atzinis žurnālists.

Saistītie raksti
LA.lv