×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.3°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
10. janvāris, 2018
Drukāt

Latvijas Televīzija komentē negadījumu ar Volmāru Vecgada šova filmēšanas laikā (5)

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Latvijas Televīzija, atbildot uz LA.lv jautājumu par Andreja Volmāra veselību, apstiprināja, ka pazīstamais kultūras žurnālists, filmējoties Vecgada vakara šova “Vēl laimīgāku Jauno gadu” filmēšanas ietvaros ir cietis negadījumā.

“Andreja Volmāra dzīvībai briesmas nedraud, tāpēc šobrīd nav nepieciešama sabiedrības iesaistīšanās vai atbalsts. Latvijas Televīzija ir kontaktā ar Andreju un darīs visu, lai nodrošinātu ātru atveseļošanās procesu. Tai skaitā rūpēsies arī par atveseļošanās finansiālo pusi,” norādīja LTV komunikācijas daļa, piebilstot, ka, respektējot žurnālista vēlmi, neizpaudīs starpgadījuma detaļas, kā arī informāciju par viņa pašreizējo veselības stāvokli.

Kā LA.lv jau rakstīja, negadījums notika 27. decembrī, kad Volmārs, stāvot suņu pajūgā, aicinājis visus slaidi iebraukt Jaunajā gadā.

Volmārs, kuram 23. janvārī apritēs 68 gadi, nogādāts pat reanimācijā, jo kritiens bijis ļoti smags – lauzts atslēgas kauls, plīsusi niere, lauztas septiņas ribas. Kā raksta “Privātā dzīve”, žurnālists, aizrāvies ar savu lomu, aizmirsis nospiest suņu pajūga bremzes. Ārstēšanās varētu ilgt vairākus mēnešus, atzinis žurnālists.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Un Darba inspekcijai te nekā nav ko teikt? Vārās par sīkumiem, bet te baigās ziepes.

  2. Veseļojies ,viss būs labi neņem aubē ,tu jau neesi no mīkstajiem ,gan jau visādi ir gājis ,novēlu ātri atgriezties normālā dzīvē

  3. Mūsu kamikadze!

  4. Cik sapratu, tas nebija privāts pasākums, tātad darba devēja. Veicot darbu darba devēja uzdevumā, tika gūta trauma. MK noteikumi Nr. 950 paredz, ja ir darba nespēja, tātad ir noticis nelaimes gadījums darbā. Kur instrukcijas? Vai aizmirsa? Varbūt nezināja? Sabiedrības iesaistīšanās? Izdevumus sedz darba devējs un soc apdrošināšana. PIeļauju, ka raumas smaguma pakāpe tiek traktēta kā smaga. Kur izmeklēšana? LTV atšķiras no citiem darba devējiem? Vai arī Volmāram nav nodarbinātā statuss? Tad jau pārējie arī drīkst nodarbināt ne uz nodarbinātā statusa pamata.

  5. Tā mums večiem iet,domājam,ka joprojām esam zirgā-bet nekā.Turies,veseļojies,Tu esi īsts vecis.(man 73)

Draugiem Facebook Twitter Google+