×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
8. jūlijs, 2016
Drukāt

Latvijas Televīzija: Lembergs publiski izplata nepatiesas ziņas (11)

Kadrs no videoKadrs no video

Valsts SIA “Latvijas Televīzija” uzskata, ka Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs 6. jūlijā, atbildot uz žurnālistu jautājumiem savas iknedēļas preses konferences ietvaros, apzināti ir paudis nepatiesu un apmelojošu informāciju plašsaziņas līdzekļiem, to izplatot arī video vietnē Youtube. Lembergs apgalvo, ka viņam esot zināms: no Artusa Kaimiņa politiskās kustības naudas tiekot maksāts LTV vadībai un raidījuma “De facto” žurnālistiem, konkrēti Ivo Leitānam.

LTV kategoriski iebilst pret šādām nepatiesām ziņām no Ventspils domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga puses un uzskata šo par apzinātu ļaunprātību un apmelošanu kā pret Latvijas sabiedrisko televīziju, tā raidījumu “De facto” un LTV žurnālistiem, vēsta LTV Komunikācijas vadītājs Klāvs Radziņš.

“Mēs nevēlamies iesaistīties diskusijā ar A.Lembergu, bet izmantosim savas likumā paredzētās tiesības, kā tas demokrātiskā un tiesiskā valstī pieņemts,” uzsver Valsts SIA “Latvijas Televīzija” valdes priekšsēdētājs Ivars Belte.

Reaģējot uz A. Lemberga apgalvojumiem, LTV vērsīsies Latvijas Republikas Prokuratūrā, jo uzskata, ka A. Lembergs ir izdarījis noziedzīgu nodarījumu, par kuru atbildība paredzēta Krimināllikuma 157.pantā – neslavas celšana. LTV vērsīsies arī pie paša ziņu izplatītāja, Ventspils domes priekšsēdētāja, ar aicinājumu atsaukt izplatītās ziņas likumā noteiktajā kārtībā.

Kā 7. jūnijā publiski paziņoja pētījumu kompānija TNS, 2016. gada jūnija skatītāko TV programmu TOP20 pirmajā vietā ierindojās LTV1 raidījums “De facto”, kuru vēroja vidēji 8% jeb 154,9 tūkstoši Latvijas iedzīvotāju, kuri vecāki par četriem gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Man šķiet,ka te pat nav ko komentēt..
  Kaimiņ,uzmanies no bitēm,balkoniem un sirds “vājumiem”.Ka tik netieci .. sarakstā.Tas vecis jau tik slims no sīknaudas ,ka diez vai apstāsies.
  7-ņu gadu laikā NEVAR pierādīt savu “nevainību”.Nabaga kakadū !

 2. Ko nu ,,vemjat,, ! Ak prokuratuura? Ak ,,tieslietas ..? Padomaa tik ! Bet ko dariit A.Lembergam par NEPIERAADIITIEM apmelojumiem un ,,apsuudziibaam,, daudzu gadu garumaa ? Par neslavas celshanu,piemeeram,vai Kaarlim Streipam jau sen nebuutu jaaseezh uz naaraam ? Un Striikjei? Un Spruudzam ? Un Zatleram,kopaa ar Kanaadas tanti ? Vareetu veel nosaukt veselu virkni Sorosa salashnju no ,,Delnas,, un Vienotiibas….

 3. Nosaukt Artusa Kaimiņa politiskās ambīcijas par “politisku kustību” lūk tieši tas ir nepatiesu ziņu izplatīšana.

 4. Sausmigi pretigs purns,zili sarkans un tik pasparliecinats,ka nelabi metaas.Ka vajadzeetu vi nu aiz resteem,tur vareetu njirgt veel vairaak.

  • kādā izskatā piedzimis, tādā jāstaigā ! Atbildēt

   diezin’ cik pats esi daiļš ?
   kritizēt var darbošanos, bet ne izskatu !

 5. Nu, sācis riet tāpat kā kremļa karļiks = odna sapoga para…

 6. KĀPĒC žurnālisti vispār iet uz šī iespējamā noziedznieka preses konferencēm un tiražē viņa murgus?

 7. Interesanti, video nevar noskatities.

 8. globalistu totalitārie sapņi Atbildēt

  Tas. ka sabiedriskais TV un radio ir milzīgi politiski angažēti ir skaidrs. Kā savādak viņi varētu sākt reklamēt masu migrāciju, ja sabiedrība ir skaidri pret to. tātad uz to spiež ārvalstu oligarhu nauda, kas ir pretēji jebkādiem demokrātijas principiem. tātad šie arvalstu oligarhi ir demokrātijas ienaidnieki un nodarbojas ar politisko korupciju.
  Bet Par Kaimiņu runā, ka viņs esot dabujis vairākus miljonus no globālistiem, lai atbrīvotos no Lemberga. Jo lembergs kā vietējais oligarhs ir ārvalstu oligarhu konkurents. Līdz ar to nodrošina arī alternatīvu informāciju.

Draugiem Facebook Twitter Google+