Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
3. novembris, 2012
Drukāt

“Latvijas tilti” Rīgai grib dāvināt Vanšu tilta dekoratīvo apgaismojumu

Foto-LETAFoto-LETA

Tiltu un tuneļu būvnieks “Latvijas tilti” Rīgai plāno dāvināt Vanšu tilta dekoratīvo apgaismojumu, un par to, vai šo dāvinājumu pieņemt, Rīgas dome lems otrdien, 6.novembrī.

RD plāno lemt par dāvinājuma – dekoratīvā apgaismojuma, kurš sastāv no 28 prožektoriem un kura vērtība ir 41,3 tūkstoši latu, – pieņemšanu.

Tāpat dome plāno apņemties, ka RD piederošais uzņēmums “Rīgas gaisma” organizēs dāvinājuma izmantošanu un uzturēšanu, kā arī tā saglabāšanu lietošanas kārtībā.

“Latvijas tilti” remontē un būvē tiltus, kā arī izgatavo un montē metāla konstrukcijas. “Latvijas tiltu” lielākā īpašniece ir zinātniskās ražošanas apvienība “Latvijas Novitātes komplekss”. “Latvijas tiltu” akcijas kotē “NASDAQ OMX Riga” otrajā sarakstā.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.4
Alūksne +2.7
Daugavpils +2.9
Saldus +3.5
Liepāja +5.1
Jelgava +4.0
Ventspils +4.7
Limbaži +3
Madona +3.2
Rēzekne +2.9
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+