Mobilā versija
+10.3°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Pirmdiena, 27. marts, 2017
28. aprīlis, 2015
Drukāt

Latvijas tirgū ienāk amerikāņu telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs (2)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

29. aprīlis, Rīga. Amerikāņu interneta telefonijas pakalpojumu sniedzējs Telphin, kura mātes uzņēmums ir Bostonā, ienāk ES tirgū un sāk Latvijā pārdot virtuālus telekomunikāciju risinājumus.

Uzņēmums Telphin, kurš jau 10 gadu darbojas pasaulē interneta telefonijas tirgū, ienāk ES tirgū un atver pārstāvniecību Latvijā. Pirmā Eiropas pilsēta, kur uzņēmums plāno uzsākt savu biznesu, ir Rīga.

«Laikā, kad mākoņdatošana ir kļuvusi par normu hostingā, sociālajos medijos un lietojumprogrammās pēc pieprasījuma, mūsu Cloud Telephony modulis sniedz mūsdienīgu komunikāciju (sakarus) ar visu Latvijas uzņēmumu vadību un topošajiem uzņēmējiem», ― sacīja Telphin USA izpilddirektors Alekss Karpovskis.

Interneta telefonija ļauj operatīvi telefonizēt birojus “no nulles” un modernizēt esošos korporatīvos telefonu tīklus. Mūsdienu telekomunikāciju risinājumi palīdz samazināt izdevumus par sakariem un paplašināt pilsētu skaitu, kurās uzņēmums ir pārstāvēts, kā arī uzlabo darbinieku darba kvalitāti un servisa līmeni.

Telphin Latvijā direktors Sergejs Židkihs komentē: “Šodien Eiropas telekomunikāciju pakalpojumu tirgū ir vērojams ievērojams VoIP servisu pieslēgumu skaita pieaugums. Pēc ekspertu domām, mākoņu ATS un virtuālo numuru popularitāte pieaug Igaunijā, Vācijā un Čehijā. Pēdējā laikā ievērojami palielinājies pieslēgumu pieprasījumu skaits no Latvijas, Portugāles un Spānijas. Mūsu uzņēmums darbojas komunikāciju pakalpojumu tirgū jau 10 gadus un ir ieguvis lielu pieredzi efektīvu korporatīvo telefona tīklu veidošanā. Par starta laukumu pārdošanai ES esam izvēlējušies vienu no perspektīviem tirgiem. Tuvākā gada laikā mēs plānojam aptvert visu Latvijas tirgu un jau šodien esam gatavi uzsākt darbu.”

Telphin pieslēdz 28 Latvijas pilsētu un 33 pasaules valstu telefonu numurus. Virtuālo numuru pieslēgšana tiek veikta bez maksas. Abonentmaksa par viena numura lietošanu ir 4.99 eiro.

Telphin flagmaņa risinājums ir virtuālā ATS Telphin, kuras bāzes konfigurācija ļauj izmantot 14 servisus: balss izvēlni, sarunu ierakstus un saglabāšanu, integrāciju ar CRM sistēmām (atvērts API) un citas funkcijas. ATS Telphin pieslēgšana ir bez maksas, ikmēneša maksājums ir, sākot no 2.99 eiro, un ir atkarīgs no lietotāju skaita.

Virtuālā ATS Telphin var vienlaikus pieslēgt neierobežotu skaitu virtuālo numuru. Ir papildu iespēja pieslēgt citu operatoru tālruņu numurus. Ja uzņēmumā ir pieņemts sakariem ar klientiem izmantot mobilos tālruņus, tad visi zvani, kuri pienāk uz virtuālo numuru, var tikt pāradresēti uz darbinieku personīgajiem telefoniem.

Sākot ar 29 aprīli, jebkurš Latvijas tirgū pārstāvēts uzņēmums varēs pieslēgt jebkuras pasaules valsts pilsētas numuru, ierakstīt tajā balss sveicienu, noregulēt individuālo zvanu pāradresācijas scenāriju, kā arī izmantot citus “Telphin ATS” pakalpojumus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. nu dikti jeņķīgs tegs – “Sergejs Židkihs ” 🙂

  2. «Laikā, kad mākoņdatošana ir kļuvusi par normu hostingā, sociālajos medijos un lietojumprogrammās pēc pieprasījuma, mūsu Cloud Telephony modulis sniedz mūsdienīgu komunikāciju (sakarus)”

    Patīkami, ka man, muļķei, paskaidroja, ko nozīmē “komunikācija”, to kas ir “hostings” zin katra tante.

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (9)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+