Sports
Hokejs

Latvijas treneri aicina hokejistus vairākumā veikt arī melno darbu0


Edgars Masaļskis
Edgars Masaļskis
Foto: Edijs Pālens/LETA

Vairākuma realizēšanai nepieciešamas ne tikai skaistas izspēles, bet arī melnais darbs, pirms spēles ar Čehijas izlasi pasaules čempionātā sacīja Latvijas izlases vārtsargu treneris Edgars Masaļskis.

Ceturtdien rīta ieslidošanās treniņā uz ledus gāja visi spēlētāji, izņemot trešo vārtsargu Gustavu Dāvi Grigalu. Spēles sākums 21.15 pēc Latvijas laika. Pēc trim aizvadītām spēlēm abām komandām ir pa sešiem punktiem.

Latvijas izlase pasaules čempionātos Čehiju vēl ne reizi nav uzvarējusi. “Čehija ir hokeja lielvalsts, ļoti daudz labi spēlētāji, atbildīgi pret mums attiecas, novērtē un spēlē savu labāko hokeju, tāpēc mums ir grūti. Bet tradīcija kādreiz jālauž, Maskavā bijām ļoti tuvu un varbūt šī ir tā reize, kad vinnēsim.

Ar neatlaidību varam panākt daudz. Jāspēlē ar maksimālu atdevi, citādāk nevaram un arī nemākam.

Spēle sākas ar 0:0, ir vienādas izredzes, abas komandas apzinās, cik šī spēle ir svarīga un zaudētājam būs grūtāk tikt astoņniekā,” teica Edgars Masaļskis.

Saistītie raksti

“Viņi ir meistarīgi un garā stipri, mums jārealizē savas iespējas, tās noteikti būs. Jāiemet vairākumā, kas ne pārāk labi veicas. Izspēles ir, bet nobeigums pietrūkst. Bieži vairāk izspēlējam, mazāk metam pa vārtiem. Skaisti ir, bet kādam arī jādara melnais darbs. Reizēm jāierok ripa arī vairākumā,” norādīja kādreizējais vārtsargs.

Viņš domā, ka Čehijas izlasei šodien vārtus sargās NHL debitējušais Pāvels Francouzs, lai gan no čehu nometnes pienāk citādāka informācija. Līdz šim Bratislavā vārtus sargājuši dzimtenē spēlējošie Patriks Bartošaks un Simons Hrubecs. “Varbūt viņi maskē. Nav arī lielas starpības, kas stāvēs, visi te ir labi vārtsargi, mums jāapspēlē jebkurš,” sacīja Masaļskis, neatklājot, kurš šovakar mūrēs Latvijas izlases cietoksni.

LA.lv