×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
12. decembris, 2013
Drukāt

Latvijas tūrisma kampaņa izdevusies (1)

Publcitātes fotoPublcitātes foto

Ar trīsarpus minūšu garā videostāsta “Latvija bilžu rāmītī” demonstrēšanu otrdien Tūrisma attīstības valsts aģentūra (TAVA) noslēdza Latvijas vietējā tūrisma veicināšanas kampaņu “Atklāj Latviju no jauna!”.

Tā sākās 2012. gada novembrī, un kampaņai ir izdevies pagarināt Latvijas tūrisma sezonu.

“Atklāj Latviju no jauna!” mērķis bija mudināt Latvijas iedzīvotājus apceļot savu zemi ne tikai vasarā, bet arī laikos, kas tiek uzskatīti par tūrisma klusajiem periodiem. Pirmais svarīgais solis bija popularizēt mūsu zemes skaistākās vietas – to darīja vēstneši – 20 Latvijā dzīvojoši ārzemnieki vai pēc ilgākas prombūtnes mājās atgriezušies latvieši, kas dažādos videosižetos uzrunāja Latvijas TV auditoriju. Otrs solis bija Latvijas jaunatklāšanas TV raidījuma “Te!” sērijas, kas kļuva itin populāras dažāda vecuma televīzijas skatītāju aprindās. Var teikt, ka kampaņa savu mērķi ir panākusi, jo iekšējā tūrisma kustība un tūristu skaits reģionos uzrāda pieaugumu (nakšņotāju skaits vasaras sezonā audzis par 13%). Videofilmā “Latvija bilžu rāmītī” izmantoti kadri, par kuriem “Atklāj Latviju no jauna!” lapas apmeklētāji portālā ”draugiem.lv” balsojuši kā vislabākajiem. Skaistāko Latvijas vietu video fragmentus montējusi “Vides filmu studija”, bet muzikālo pavadījumu veido Renāra Kaupera un Imanta Ziedoņa dziesmas “Mazā bilžu rāmītī” aranžējums. “Latvija bilžu rāmītī” domāta demonstrēšanai gan TV, gan internetā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Tā jau ir kura Latvijas turisma kampaņa pēc kārtas? Cin naudas tajās ir izgāzsts? Vai mums kāds ir sarēķinājis tiešos ieguvumus no tās?

Draugiem Facebook Twitter Google+