Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. maijs, 2016
Drukāt

Latvijas tuvumā pēdējās dienās konstatēti Krievijas armijas kuģi un lidmašīnas (5)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Kopš 12.maija Latvijas tuvumā vairākas reizes konstatēti Krievijas bruņoto spēku kuģi un lidmašīnas, liecina apkopotā Nacionālo bruņoto spēku informācija.

Šodien Latvijas tuvumā konstatēta “Stregushchiy” klases fregate “Boikiy”. Savukārt vakar NATO patruļlidmašīnas virs Baltijas jūras neitrālajiem ūdeņiem pie Latvijas teritoriālo ūdeņu ārējās robežas identificēja lidmašīnu “Il-76”. Tāpat vakar Latvijas tuvumā konstatēta fregate “Boikiy”, “Bira” klases apgādes kuģis “Irgiz” un “Alpinist” klases izlūkkuģis “Zhigulevsk GS-19”.

Ceturtdien Latvijas tuvumā identificēti divi “Su-24” markas lidaparāti un četras “Su-27” lidmašīnas. Šajā pašā dienā konstatētas “An-12” un “Il-76” markas lidmašīnas un kuģis “Zhigulevsk”.

Krievijas Bruņoto spēku lidmašīnas un kuģi Latvijas robežai 2015.gadā pietuvojušies vairāk nekā 270 reizes. Nacionālie bruņotie spēki bija identificējuši vairāk nekā 140 lidojumus, kā arī 130 gadījumus, kad Krievijas zemūdenes un kuģi bija pietuvojušies Latvijas teritoriālās jūras robežai.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. jā tas ir dīvaini, Latvija taču nerobežojas ar Krieviju bet ar ASV

  2. Iespējams, ka šie kuģi grib pārbēgt NATO pusē, jo Krievu impērijai, ar ..caru Pūķinu priekšgalā, nav nākotnes.

  3. Piekrītu.
    Gandrīz vai katru dienu ir redzama kustība Baltijas jūras NEITRĀLAJOS ūdeņos kā visāda kalibra kuģi dodas šurpu/ turpu …

  4. Ах, какой ужас. Вы вообще не забыли, что Латвия граничит с Россией? Да и Калиниградская область совсем рядом. Плавать в нейтральных водах не запрещено, летать в воздушном пространстве тоже. Случаи нарушения границ были? Нет. Так в чём проблема тогда?

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+