Latvijas U-16 basketbola izlase EČ ceturtdaļfinālā graujoši zaudē Turcijai 0

Latvijas U-16 izlases basketbolisti trešdien Serbijā notiekošā Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā ar 63:92 (10:28, 17:19, 15:19, 21:26) graujoši zaudēja Turcijas vienaudžiem.

Krievija uzbrūk Ukrainai ar “brīnumieroci”. Ar to varētu tikt galā tikai F-16 144
“Viņi ir gatavi uz visādām neģēlībām.” Kas mudinātu Putinu pieņemt lēmumu uzbrukt NATO?
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 43

Līdz ar to Latvijas kadeti Eiropas čempionātā spēkosies par 5.-8.vietu, kamēr turki sasniedza pusfinālu un cīnīsies par medaļām.

Ceturtdaļfināla mačā Latvijas valstsvienības sastāvā pārliecinoši rezultatīvākais ar 21 gūtu punktu bija Toms Skuja, kamēr deviņus punktus iemeta Noa Viljamsons.

Latvijas jaunajiem basketbolistiem šis mačs iesākās ļoti neveiksmīgi, jo pirmajās minūtēs viņi nonāca iedzinējos ar 0:11. Lai arī pēc pieciem Skujas gūtiem punktiem izdevās nedaudz atgūties, iniciatīva tik un tā piederēja turkiem, kuri pakāpeniski pārsvaru palielināja, līdz pirmā ceturkšņa beigās tas sasniedza jau 20 punktus (8:28).

Otrajā ceturtdaļā Latvijai ar punktu gūšanu sekmējās labāk, dažbrīd arī samazinot deficītu, tomēr Turcija droši kontrolēja spēli, bet pirmais puslaiks noslēdzās ar 47:27.

Trešajā ceturtdaļā turku basketbolistu pārsvars dažbrīd pat tuvojās 30 punktiem, Latvijas komandai tā arī nespējot rast argumentus, lai kaut atjaunotu intrigu šajā cīņā. Spēle noslēdzās ar 92:63 par labu Turcijai.