fibaeurope.com

Latvijas U-16 izlase turpina cīņu par ceturtdaļfinālu 0

Eiropas U-16 čempionātā basketbolā kadetēm Matosinju (Portugāle) Latvijas izlase F grupas otrajā spēlē ar 66:42 pārspēja Beļģijas vienaudzes, saglabājot izredzes iekļūt ceturtdaļfinālā.
Latvijas un Beļģijas komandām pirms savstarpējās spēles turnīra tabulā bija pa trīs zaudējumiem un pēdējā iespēja iesaistīties cīņā par vietu ceturtdaļfinālā. Latvijas izlase pārsvaru ieguva otrajā ceturtdaļā un droši aizvadīja spēli līdz uzvarai. Mūsējās bija pārākas visos svarīgākajos statistikas rādītājos, bet svarīgākais, arī spēles gala rezultātā.
Otrā posma pēdējā spēlē Latvijas izlases pretinieces būs Vācijas vienaudzes. Uzvara Līgas Alilujevas trenētajai komandai nodrošinās iespēju spēlēt ceturtdaļfinālā.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

EIROPAS U-16 ČEMPIONĀTS MATUSINJU (PORTUGĀLE)
F grupa
Latvija – Beļģija 66:42
(15:15,35:24, 47:37). Gulbe 17, Rozentāle 16+8AB, Salcēviča 8, Šepte 7+8AB, Pozņaka 6, Mote 5, Nulle 3, Kārkle, Lipe pa 2.