basket.lv

Latvijas U-16 izlase uzvar Vāciju un spēlēs ceturtdaļfinālā 0

Eiropas U-16 čempionātā basketbolā kadetēm Matosinju (Portugāle) Latvijas izlase otrā posma pēdējā spēlē ar 64:52 pārspēja Vācijas vienaudzes un iekļuva ceturtdaļfinālā.
Latvijas izlasei pirmais izrāviens izdevās jau spēles ievadā, kad tika panākta 17:10 vadība. Pēc vairākām neveiksmīgām epizodēm mūsējās vienīgo reizi nokļuva iedzinēju lomā (19:20), taču tūdaļ atguva vadību un pārsvaru saglabāja līdz pat spēles beigām. Otrajā puslaikā vācietes pietuvojās līdz pieciem punktiem, Latvijas izlase ikreiz atbildēja ar veiksmīgu darbību uzbrukumā.
Mums par laimi, šoreiz nestrādāja viens no basketbola baušļiem – kas uzvar cīņu zem groza, tas uzvar visu spēli. Vācijas izlase ieguva 31 (!) atkārtotu iespēju uzbrukumam un kopumā izcīnīja par 18 atlēkušajām bumbām vairāk, taču pretinieces pievīla zemā metienu precizitāte no spēles – tikai 27% (77/17). Latvijai – 47% (57/27).
Uzvara Latvijas izlasei deva ceturto vietu F grupā un iespēju piektdien ceturtdaļfinālā sacensties ar Itālijas izlasi, kas līdz šim Eiropas čempionātā uzvarējusi visās sešās spēlēs.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli”
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156

EIROPAS U-16 ČEMPIONĀTS KADETĒM MATOSINJU (PORTUGĀLE)
F grupa
Latvija – Vācija 64:62
(17:10, 33:24, 47:38). Šepte 15, Ozola 13, Gulbe 7, Rozentāle, Kļaviņa, Kārkle pa 6, Lipe 5, Mote 4, Salceviča 2.
Tabulā: 1. Francija 5-0, 2. Ungārija 4-1, 3. Spānija 2-2, 4. Latvija 2-3, 5. Vācija 1-4, 6. Beļģija 0-4.