fibaeurope.com

Latvijas U-18 basketbolistiem otrais zaudējums EČ Liepājā 0

Latvijas U-18 basketbolisti otrdien Eiropas čempionāta spēlē Liepājā ar 62:64 zaudēja Turcijas vienaudžiem, piedzīvojot otro neveiksmi piecos aizvadītajos mačos.

Jau rīt Krievijas raķetes var lidot uz jebkuru valsti. Zelenskis par iespējamiem draudiem Eiropai 188
Šoreiz “šefs” ir pielaidis kolosālu kļūdu. Vai Krievijas elite patiesībā gaida Putina nāvi? 41

Latvijas izlasē rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Anžejs Pasečņiks, bet Kristaps Porziņģis iemeta 13 punktus, izcīnīja 12 atlēkušās bumbas un bloķēja sešus pretinieku metienus.

Turkiem ražīgākais ar 19 punktiem bija Okbens Ulubajs.

Latvijas komanda pirmo ceturtdaļu pabeidza ar septiņu punktu pārsvaru un trešajā ceturtdaļā izvirzījās vadībā arī ar desmit punktiem, taču turki ātri spēja atgūties un izlīdzināja rezultātu. Ceturtajā ceturtdaļā latvieši vēlreiz aizskrēja priekšā ar pieciem punktiem, tomēr pēdējās divas minūtes aizvadīja nesekmīgi un piedzīvoja zaudējumu.

Pēdējā grupu turnīra mačā rīt latvieši tiksies ar Angliju, un tad arī izšķirsies, vai mūsējie iekļūs ceturtdaļfinālā.

F grupā Turcija ar četrām uzvarām ieņem pirmo vietu, Latvijai un Spānijai ir pa diviem panākumiem un diviem zaudējumiem, bet Horvātijai, Itālijai un Anglijai pa vienai uzvarai. Dienas pirmajā spēlē Spānija ar 64:63 uzvarēja Horvātiju, bet dienas pēdējā spēlē tiksies Itālija un Anglija.